Співпраця щодо залучення міжнародних організацій до допомоги вразливим категоріям населення

29 лютого директор ДНП «Трускавецький санаторій «Батьківщина» Андрій Юрків організував зустріч з представниками міжнародної організація з міграції «МОМ».

Представництво МОМ в Україні надає допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО) і людям, які постраждали від війни, протидіє торгівлі людьми.

Під час спілкування з внутрішньо переміщеними особами, представники міжнародної організації з міграції «МОМ» надали їм гуманітарну допомогу, а саме:постільний набір, флісові ковдри з утепленням, матраци, термоси, сонячні лампи, підгузники для дорослих.

Слід зазначити, що Міжнародна організація з міграції є провідною міжурядовою організацією, що підтримує гуманну та впорядковану міграцію для загального блага населення. Діяльність МОМ спрямована на забезпечення врегульованого та гуманного управління міграцією, міжнародного партнерства у вирішенні міграційних питань,  допомогу в пошуку практичних рішень міграційних проблем, а також на надання гуманітарної підтримки мігрантам, які її потребують, включно з біженцями та внутрішньо переміщеними особами.

Відповідно до загальної стратегії МОМ, діяльність Представництва МОМ в Україні спрямована на сприяння усвідомленню можливостей і проблем міграції в українському контексті. Максимізація цих можливостей й зведення до мінімуму проблем, викликаних міграційними переміщеннями, — це керівні принципи всіх заходів і програм, які реалізує Представництво.

Директор Трускавецького санаторію «Батьківщина» Андрій Юрків висловив свою вдячність за підтримку щодо надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які на даний час проживають в санаторії, та вручив подяку представниці міжнародної організація з міграції «МОМ» Вікторії Тарабановській.

Сподіваємося на подальшу співпрацю з міжнародною організацію з міграції «МОМ», адже, ефективна співпраця є запорукою різносторонньої підтримки соціально вразливих категорій населення.

Перейти до вмісту