На тренінгу навчали як себе захистити

У грудні команда відділу супроводу притулків NEEKA Львів за підтримки УВКБ ООН організувала тренінг для внутрішньо переміщених осіб та місцевих жителів, які проживають на території Трускавецької громади на тему «Як захистити себе: самооборона. Перша домедична допомога».

На тренінгу з обізнаності були присутні 30 представників внутрішньо переміщених осіб, які проживають в приватному секторі міста Трускавець, в санаторії «Джерело» та представники приймаючої сторони. Тренінг проходив за адресою: місто Трускавець, вул. Дрогобицька, 7.

Даний тренінг відбувся в рамках всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”, яка щорічно проходить з 25 листопада по 10 грудня. В цей період стартують кампанії, мета яких є наголосити, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав.

Тренер теоретично навчив присутніх як не викликати конфліктів, не провокувати їх, які типові помилки ведуть до загострення конфлікту та як реагувати, якщо фізичного насилля не уникнути. Друга частина тренінгу була практичною: присутні вчилися надавати першу допомогу при пораненнях, удушеннях, зупинці дихання, переломах, опіках, алергічних отруєннях тощо. За допомогою демонстраційних матеріалів мали змогу побачити та навчилися розрізняти різні ступені поранень, щоб ефективно та вчасно надати всю необхідну допомогу потребуючим, аби врятувати життя та допомогти.

Співпрацю щодо цього та інших гуманітарних проєктів започаткувала і веде секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко.