Патріотичне свято в Доброгостові

У неділю, 21 травня, в Доброгостові біля Пантеону Слави відбулось величне патріотичне дійство.

Після Служби Божої величава хода з хоругвами і прапорами разом із високими гостями радувала серце кожного!

За ініціативи Ганни Гундер, вчительки історії, директорки краєзнавчого музею “Благословенні сліди мого краю”, було відроджено нині первинний осередок “СОЮЗУ УКРАЇНОК”.

Буквально за один день в союзянський колектив влились 42 прекрасні доброгостівчанки і бистрянки, патріотки села і краю, сильні духом і вірою в перемогу!

Посвідчення посестрам-членкиням святково вручила п. Леся Процик, Голова Дрогобицької міськрайонної організації Союзу Українок.

Отець Любомир Кушнір, настоятель храму в Доброгостові, благословив присутніх на добру справу.

На святі були присутні численні гості, зокрема до слова запрошені:

– Лідія Бойчишин, голова Львівського відділу Союзу Українок;

– Ірина Тимечко, координаторка Всеукраїнського проєкту “КАЛИНА” від Дрогобицької міськрайонної організації Союзу Українок;

– Андрій Кульчинський, міський голова  Трускавця;

– Василь Ірод, староста сіл Доброгостів і Бистрий;

– гості з Ізюму та Херсону.

Лідія Бойчишин від Департаменту з питань культури і національностей Львівської ОВА вручила ПОДЯКИ союзянкам Марії Касінській та Ганні Гундер за патріотизм, людяність, безкорисливу працю, активну волонтерську діяльність та допомогу українській армії.

Під мелодію пісні союзянок ,,Гілка калиниʼʼ присутні посадили символічну калину, тим самим продовжили започаткований всеукраїнський проєкт «КАЛИНА»..

Знаково, що найстаршій членкині “Союзу українок” в Доброгостові та Бистрому п. Анні Стецівці — 95 років, а наймолодшій Мар’яні Марголич —17. Звʼязок поколінь! Ведуча дійства Ганна Гундер та високі гості подякували посестрам-ветеранкам за їхню жертовну працю і висловили надію, що оновлений Союз Українок Доброгостова у співпраці з союзянками Трускавця вкладуть вагомий внесок у перемогу України!

Фото можна переглянути тут.