Планується капітально відремонтувати два ліфти в рамках співфінансування

11 жовтня на засіданні постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, будівництва, інженерних комунікацій та екології було розглянуто декілька питань, пов’язаних з господаркою міста.

Планується виділити додатково 484 тисячі гривень на ремонт надкаптажної споруди «Едвард». Тоді загальна сума реновації склала б 1 млн. 834 тис. грн. Але є сумніви, що до кінця року вдасться виконати всі роботи і освоїти ці кошти. Проблема полягає в малій кількості фірм, які спеціалізуються на роботах з деревиною, та в тім, що платежі через казначейство на такі потреби пропускаються в третю чергу. Отже, не факт, що добрий намір нарешті реконструювати «Едвард» вдасться реалізувати цього року повністю. Депутати на комісії попросили представити на сесію проєкт реконструкції споруди.

190 тис. грн. планується виділити на демонтаж залишків колишнього меморіального комплексу радянських воїнів на вул. Дрогобицькій. Управління житлово-комунального господарства і будівництва ТМР визначить хто виконуватиме ці роботи (швидше за все, КП «Парк курортний»).

За 1 млн. 200 тис. грн. з міського бюджету при співфінансуванні двох ОСББ планується здійснити капітальний ремонт двох аварійних ліфтів на Бориславській, 38 та Сагайдачного, 19.

1 млн. грн. планують перекинути на ремонт дороги, котра веде до старого цвинтаря на вулиці Стебницькій.

Участь в роботі комісії з питань ЖКГ взяли міський голова Андрій Кульчинський, секретар ради Наталія Пономаренко, депутати Мар`яна Губицька (голова комісії) та Любомир Пасемко, начальник УЖКГіБ Сергій Максимич.