Який термін подання платниками єдиного податку третьої групи податкової декларації та строк сплати податку?

Трускавецька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що згідно з пунктом 296.3 статті 296 Податкового кодексу України платники єдиного податку третьої групи подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду.

Податкові декларації, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу або календарному півріччю  – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, тобто декларація платника єдиного податку третьої групи за ІІІ квартал 2023 року подається до                   09 листопада 2023 року.

При цьому, якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний день, що настає за вихідним або святковим днем.

Платники єдиного податку третьої групи   сплачують єдиний податок протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал, тобто до 19 листопада 2023 року.

Якщо граничний строк сплати податкового зобов’язання припадає на вихідний або святковий день, останнім днем сплати податкового зобов’язання вважається операційний день, що настає за вихідним або святковим днем.

Сплата єдиного податку платниками третьої групи  здійснюється за місцем податкової адреси.

Перейти до вмісту