У Трускавці найбільш уразливі категорії ВПО отримали солідний продуктовий набір

Сьогодні близько півтори тисячі коробок з різними видами продуктів роздали вимушено переміщеним у Трускавці. Проєкт “Задоволення невідкладних життєвих потреб найбільш вразливих категорій ВПО, які постраждали від збройної агресії” реалізував благодійний фонд «Право на захист» за підтримки британської організації HelpAge Ukraine – Представництво HelpAge International в Україні.

Найперше гуманітарна допомога прибула в Територіальний центр Трускавця, адже тут на неї очікувало 365 ВПО старшого віку та людей з інвалідність, які зареєстровані в цій установі. Коробок виявилось так багато, що люди, які досі стояли в черзі, вирішили допомагати розвантажувати. Примітно, що ніхто не скаржився, навпаки, чоловіки стали пліч-о-пліч і робота пішла значно швидше.

Як розповіли представники БФ «Право на захист», відповідно до проєкту, передбачено три коробки на людину, загалом, на 38 кг. Вони наповнені під саму зав’язку необхідними базовими харчовими продуктами. З таким широким асортиментом і при вправному господарюванні цієї їжі може вистачити на місяць, а то й довше, так оцінюють пакунки благодійники і погоджуються отримувачі. Хоч кошти закордонні, але все, що поставлено в коробки було закуплено в Україні. Так благодійники, окрім того, що допомагають переселенцям, підтримують вітчизняний бізнес.

Поки у Терцентрі видавали продукти, вантажівка вирушила до двох наступних місць компактного проживання внутрішньо переміщених осіб у Трускавці («Карпатські Луки», санаторії «Джерело» та «Джерельний»)) де роздали ще 55 та 80 наборів відповідно.

Представники фонду ще в травні почали проводити моніторинг різних міст Львівщини де вивчали потреби вимушених переселенців, зокрема в Трускавці. Тоді ж і погодили з міським головою Андрієм Кульчинським, що фонд, першочергово, привезе провізію, адже ця потреба найгостріша. Оскільки фонд займається різним видами благодійної діяльності домовились і про можливість надання юридичних консультацій ВПО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *