У терцентрі розповіли про допомогу, яку надають пенсіонерам, одиноким непрацездатним трускавчанам, особам з інвалідністю та переміщеним особам

 Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) працює в посиленому штатному режимі.

 Працівники центру моніторять стан здоров’я та умови життєдіяльності 600 клієнтів терцентру, які знаходяться в складних життєвих обставинах: одинокі непрацездатні громадяни, особи з інвалідністю, малозабезпечені громадяни, внутрішньо-переміщені особи.

 Зокрема, самотніх трускавчан, які перебувають на обліку у Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування соціальні робітники забезпечують продуктами харчування першої необхідності та здійснюють соціально-побутові, гігієнічно-дезинфікуючі послуги. З місцевого бюджету закуплені засоби гігієни на суму 1410 гривень.

  Фахівці терцентру дистанційно ведуть роз’яснення про важливість перебування вдома, і без нагальної потреби не покидати домівки.

 Розроблено та роздано біля 300 примірників соціально-методичних рекомендації, в яких інформують про методи і засоби захисту від інфекції. Працівниками терцентру пошито та роздано біля 250 тканинних масок соціальним робітникам та клієнта терцентру для захисту.

 Від початку карантину працівниками терцентру здійснено понад 1938 візитів до одиноких клієнтів терцентру. Також здійснено понад 4484 телефонних дзвінків — це постійний моніторинг в телефонному режимі.

 Психологом терцентру розроблені тренінги для покращення емоційного стану людини, які проводяться дистанційно через соціальні мережі та в телефонному режимі. Соціальними фахівцями для клієнтів терцентру та слухачів Університету третього віку через соцмережі поширюють цікаві рекомендації під рубриками: «Правознавство», «Школа «Здоров’я»», «Старе-нове», «Корисні речі своїми руками», «З бабусиної скрині», «Цікаві факти та актуальні поради».

  Сьогодні на обслуговуванні у  терцентрі перебуває 210 самотніх осіб. Кожен соціальний робітник установи має під індивідуальною опікою 10-12 одиноких трускавчан. Соціальні робітники забезпечені тканинними масками для захисту, рукавицями та антисептичними засобами.

  300 одиноких непрацездатних громадян, згідно розпорядження міського голови А. Кульчинського отримали грошову допомогу на суму 75000 гривень. 250 одиноких осіб отримають продуктові набори з коштів місцевого бюджету на суму 21412,50 гривень. Гаряче харчування отримають 15 осіб на суму 7650,00 гривень.

  350 пайків отриманих від мережі «АТБ» розвезено по домівках потребуючим клієнтам терцентру. Пайки отримали найбільш вразливі верстви населення, особи, які знаходяться в складних життєвих обставинах (одинокі, одинокопроживачі, особи з інвалідністю, особи, яким виповнилось 80-ть років та малозабезпечені особи з інвалідністю, за якими здійснюють догляд, особи, яким виповнилось 95 років і більше, учасникам бойових дій УПА).

  До Великодня 300 пасок буде розвезено в домівки потребуючим отриманих від волонтерів та підприємців міста.

                   

Перейти до вмісту