Протокол міської комісії ТЕБіНС: продовжуємо залишатися в «помаранчевій» зоні

Протокол № 37 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 21 серпня 2020 року

 Засідання провів голова міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Кульчинський Андрій Богданович.

 Присутні: Члени комісії (за окремим списком).

 Запрошені: Завідувач Дрогобицького міжміського відділу «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» – Майкут Ігор Богданович.

 Порядок денний:

І. Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації через гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

 Слухали:

І. Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації через гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

 Кульчинський А.Б – міський голова, голова міської комісії ТЕБ і НС, який довів присутнім зміст постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та листа за підписом начальника відділу освіти Трускавецької міської ради О.Лобика від 19.08.2020 року № 370.

 Комсія вирішила:

1.1. Інформацію голови міської комісії ТЕБ і НС А.Кульчинського взяти до відома.

1.2. Продовжувати дотримуватись встановленого з 01 серпня до 31 серпня 2020 року карантину на всій території міста Трускавець із урахуванням «ПОМАРАНЧЕВОГО» рівня епідемічної ситуації, у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

1.3. Через епідеміологічну ситуацію на території Львівської області пов’язану з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, продовжити ЗАБОРОНУ на:

1.4.1. Перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

1.4.2. Перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус, без посвідчення про взяття на облік бездомної особи;

1.4.3. Самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;

1.4.4. Проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше ніж 100 осіб та більше однієї особи на 20 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід.

Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 2-3 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи.

1.4.5. Здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно.

1.4.6. Роботу закладів, що надають послуги з розміщення людей (хостели, бази відпочинку тощо), крім готелів, закладів санаторно-курортної, відпочинково-лікувальної та готельної сфер міста;

1.4.7. Роботу ресторанів, кафе, барів та інших закладів громадського харчування з 24:00 до 7:00, крім доставки їжі (при цьому робота нічних клубів та всіх розважальних закладів (танцполів, танцювальних шкіл, караоке тощо – заборонена категорично);

1.4.8. Роботу дитячих таборів;

1.4.9. Оздоровлення та відпочинок дітей за межами міста;

1.5. Продовжити заборону КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР проводити планову госпіталізацію, крім допомоги вагітним, новонародженим, породіллям, пацієнтам, які потребують паліативної допомоги, а також екстреної допомоги.

1.6. Для пом’якшення обмежувальних заходів, запроваджених з метою протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19, дозволити починаючи з     25 серпня 2020 року на території міста Трускавця наступні пом’якшення, а саме:

Роботу плавального басейну у спортивно-оздоровчому комплексі ДЮСК «Спортовець» за умови дотримання всіх протиепідемічних вимог встановлених МОЗ України та Головним державним санітарним лікарем України.

1.7. При зміні показників, визначених рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС на території міста Трускавець, встановлюється наступний рівень («зелений», «жовтий» та/або «червоний») епідемічної небезпеки поширення COVID-19 з дотриманням визначених постановою КМУ № 641 від 22.07.2020 року вимог та обмежень (заборон) для кожного рівня окремо, що є обов’язковими до негайного виконання всіма суб’єктами господарювання міста (незалежно від форми власності та підпорядкування).

1.8. Рекомендувати суб’єктам господарювання міста незалежно від форми власності та сфер управління:

– на період дії карантину з метою обмеження скупчення осіб в транспорті та на шляхах прямування на роботу/з роботи застосування за можливості гнучкого режиму робочого часу, який, зокрема, передбачає різний час початку і закінчення роботи для різних категорій працівників, дистанційну (надомну) роботу;

– встановлення відстані у прикасовій та касовій зонах закладу торгівлі між особами (за винятком покупця і продавця) не менше ніж 1,5 метра та/або наявність між ними відповідних захисних екранів;

– дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між відвідувачами, які очікують дозволу на вхід до приміщень.

– на період дії карантину внести (у разі потреби) зміни до режимів їх роботи з метою встановлення початку роботи о 9-й, 10-й годині чи більш пізній час. Зокрема, встановити початок роботи о 10-й годині або більш пізній час для суб’єктів господарювання, які провадять свою діяльність у таких видах економічної діяльності:

– оптова та роздрібна торгівля;

– ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів;

– поштова та кур’єрська діяльність;

– тимчасове розміщення та організація харчування;

– страхова діяльність;

– освіта;

– надання соціальної допомоги;

– мистецтво, спорт, розваги та відпочинок.

1.9. Дрогобицькому міському управлінню Держпродспоживслужби у Львівській області спільно з Трускавецьким відділенням поліції ДВП ГУ НП України у Львівській області:

1.9.1. Продовжити проведення щоденних позапланових перевірок за дотриманням вищезазначеними суб’єктами господарювання міста протиепідемічних вимог, визначених МОЗ України та головним державним санітарним лікарем України.

1.9.2. У разі порушення протиепідемічних вимог суб’єктами господарювання, які відновили свою господарську діяльність, невідкладно вживати заходів щодо притягнення керівників відповідних суб’єктів до адміністративної відповідальності.

Термін виконання – невідкладно у разі порушення протиепідемічних вимог.

Голосували: «за» – 12; «проти» – 0; «утримались» – 0.

Голова міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (підпис) Кульчинський А.Б.

Секретар комісії (підпис) Чапський В.Ч.

Більше...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
acf-taxonomy
acf-post-type
news
announce
institution
session
deputy
mayor
economics
doc