24 серпня Україна відзначає найголовніше державне свято – День Незалежності. У курортному Трускавці пройде ряд заходів з нагоди свята – 23 серпня, в День Державного Прапора, відбудеться урочисте підняття державного стягу (12.00, площа Незалежності, мала сцена), а 24 серпня – урочиста академія з нагородженням стипендіатів міського голови (12.00, площа Незалежності, головна сцена). Курорт підготувався до Дня Незалежності – місто прибране, гостинне, уквітчане національними стягами.

 Відзначення Дня Незалежності України розпочалося в Трускавецькому територіальному центрі – тут сьогодні, 21 серпня, відбулося півторагодинне літературно-музичне свято. Після спільного виконання Державного Гімну України та внесення Державного Прапора України перед гостями заходу виступили вихованці Трускавецької школи мистецтв ім. Р. Савицького, Народного дому м. Трускавця, Циркової студії «Каскад» під керівництвом Миколи Добровольського, ансамблю «Золотий вік», народного ансамблю народних інструментів «Галичани», звучали поетичні вітання від Марії Кутереби, Івана Положевця та інших. Спогадами про події серпня 1991 року, коли трускавчани їздили в Київ підтримувати Народну Раду та виборювати державну незалежність, поділилися подружжя Анатолій та Зоя Медведєви.

 «Ми вже скучили за живим спілкуванням, за такими зустрічами в товариському колі як сьогодні, бо коронавірус заважає нам це зробити. Тим не менше сьогодні прийшли найактивніші люди Трускавця, і я хочу всіх вас привітати з прийдешніми святами, з Днем Державного Прапора, Днем Незалежності України. 29 років пролетіли як одна мить, але ми залишаємося здоровими, патріотичними, національно свідомими людьми. Я дякую вам за те, що приводите на такі заходи своїх дітей, онуків та правнуків. Дай Боже вам всім здоров`я, дай Боже дожити до ста років! Вітаю всіх трускавчан та гостей міста зі святом! З Днем Незалежності нашої держави! Слава Україні!», – привітав присутніх з Днем Незалежності міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

 Відео (пряму трансляцію) заходу у Трускавецькому терцентрі до Дня Незалежності України можна переглянути за цим посиланням.

Перейти до вмісту