Миколай Святий іде, Новий Рік до нас веде!

 А за ним – Різдвяні свята із колядками до хати.

 Частування, привітання, добрим людям побажання:

 Неба мирного країні і добробуту в родині.

 Вже традиційно стало розпочинати цикл Різдвяних Свят святом Миколая Чудотворця та підведенням підсумків волонтерської роботи волонтерів територіального центру.

 У Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) пенсіонери, волонтери зібрались на свято Миколая та відкриття ялинки ( дотримуючи усіх карантинних норм). Директор терцентру Олена Пилат привітала присутніх зі святом та розповіла, що цьогорічна ялинка особлива – «Ялинка мого дитинства». Ланцюжки з кольорового паперу, павучки з соломки, паперові ліхтарики, горішки, помадки – це прикраси, якими прикрашали ялинки пенсіонери ще будучи дітьми, виготовляючи прикраси разом зі своїми батьками.

 На свято з подарунками завітали помічники від святого Миколая – міський голова Андрій Кульчинський та секретар міської ради Наталія Пономаренко. Солодкі подарунки отримали волонтери та малозабезпечені пенсіонери міста.

 Міський голова привітав всіх з прийдешнім Новим роком та Різдвяними святами, побажав здоров’я, терпіння, Божого благословення.

 Велично та урочисто звучали колядки у виконанні ансамблю «Золотий вік». .

 Напередодні свята соціальними працівниками терцентру було розвезено в домівки особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та знаходяться на обліку в територіальному центрі, 250 солодких подарунків від Трускавецької міської ради.

Перейти до вмісту