Соціальна робота – діяльність, спрямована на допомогу людям, які опинилися у складних життєвих обставинах, забезпечення соціальної підтримки найменш захищених верств суспільства. Соціальний робітник – це та особа, яка постає між людиною та її проблемами. Своєю увагою, турботою, допомогою повертає людині втрачені нею соціальні функції, реабілітує її в очах оточуючих, повертає до повноцінного життя, підтримує у кризових ситуаціях, допомагає у самовираженні, оцінюванні власних можливостей, прийнятті рішень.

Міжнародною федерацією соціальних працівників, яка станом на сьогоднішній день налічує членів з 116 країн, започатковано 20 березня Всесвітній день соціальної роботи.

У Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено профспілкові збори з підведенню підсумків та моніторингу роботи. Обговорено пропозиції щодо впровадження нових соціальних послуг для клієнтів терцентру.

 В територіальному центрі працює 25 соціальних робітників, які обслуговують клієнтів Трускавецької територіальної громади. Серед них відзначено працівників, у яких стаж роботи у цій благородній професії перевищує 20 років. Це Сухраменда Наталя (с.Орів) – 25 років, Мацько Мирослава (с.Орів) – 26 років, Барна Анна (м. Трускавець) – 24 роки, Кухар Марія (м. Трускавець) – 26 років, Гурська Надія (м.Трускавець) – 23 р. та інші.

 Було зачитано подяки від вдячних клієнтів терцентру на адресу адміністрації.

 Директор терцентру, Заслужений працівник соціальної сфери України Олена Пилат зазначила, що існують професії, представники яких не перебувають на очах у суспільства, але грають в житті людей величезну роль. Серед них – соціальні робітник. Їхня робота важка і часом невдячна, але роблять вони велику справу, і цілком заслужили встановлення власного свята.

 Завдяки соціальним робітникам цей світ стає трішки кращим, адже соціальні робітники всього світу пропагують важливість людських відносин.

Перейти до вмісту