Відбулася зустріч міського голови з воїнами АТО

 27 квітня в приміщенні Народного дому відбулася чергова зустріч міського голови Трускавця Андрія Кульчинського з воїнами АТО. В зустрічі також взяли участь заступник міського голови Трускавця, в.о. старости села Модричі Мирон Флюнт та начальниця управління містобудування, архітектури та землекористування ТМР Оксана Плахтій.

 Основне питання, яке обговорили учасники зустрічі – виділення землі учасникам АТО. Каменем спотикання стала земля площею 8 га неподалік «Козацького хутора» та нової дороги на Трускавець, на яку претендували АТОвці. Ця земля рішенням сесій Модрицької сільської ради вже надана у 2020 році капеланові АТО та інвалідові І групи. Відповідно Трускавецька міська рада згідно чинного законодавства України не може надати ділянку, яка у законний спосіб вже надана комусь раніше. АТОвці Трускавця не погоджуються і погрожують судовими процесами, про що сказав воїн-доброволець Василь Тимчишак.

 Пропозицію Мирона Флюнта отримати землі для садівництва через садові товариства Модрич в іншій частині села, як і пропозицію Андрія Кульчинського розглянути варіант отримання земельних ділянок в інших селах Трускавецької територіальної громади АТОвці наразі не розглядають.

 Можливість отримання земельних наділів на території колишнього військового містечка в Модричах (зараз поки що це землі Міністерства оборони України), питання капіталізації, питання гаражів, безкоштовний відпуск «Нафтусі», соціальні програми для учасників АТО – на всі ці теми захисники України поговорили з керівником громади по-чоловічому, тобто щиро, гостро і предметно. Активними учасниками дискусії були воїни Леонід Федевич, Юрій Конченко, Василь Тимчишак, Анатолій Волік, Микола Пилипів, Роман Гарасим`як, Іван Курій та інші. Хоча не всі учасники зустрічі залишилися задоволеними, але напевно всі погодилися зі словами Андрія Кульчинського та Мирона Флюнта: «Тільки спільні зусилля можуть дати результат».