16 грудня, у Трускавці стартував кункурс на найкраще різдвяне оформлення вітрин. Згідно з розпорядженням Андрія Кульчинського, міського голови Трускавця конкурс проводить управлінння розвитку громади Трускавецької міської ради. Мета змагання – створити святковий настрій для гостей та мешканців міста й усієї громади.

 Як зазначили в управлінні, це сприятиме створенню незабутньої різдвяної атмосфери і підкреслить кращі традиції у оформленні вітрин, вікон на території громади.  

 Конкурс триватиме до 31 грудня, а переможців оголосять на свято Василя і Маланки – 13 січня. Для участі у конкурсі на краще новорічно-різдвяне оформлення вітрин запрошують власників, керівників об’єктів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення, інших закладів та установ на території Трускавецької територіальної громади. Заявник подає фотографії об’єкта, що братиме участь у конкурсі, зроблені з різних ракурсів у добрій якості та з високою роздільною здатністю на офіційну електронну скриньку Трускавецької міської ради [email protected], вказавши точну адресу та назву об’єкта розміщення композиції, прізвища, ім’я та по батькові заявника, а також контактний номер телефону.

 Інформація про проведення конкурсу та його переможців висвітлюватиметься на офіційному сайті Трускавецької міської ради (http://www.tmr.gov.ua/та сторінці міськради у соціальній мережі «Facebook» (https://www.facebook.com/tmr.gov.ua.) Долучайтесь! Хай новорічні свята стануть дійсно чарівними для всіх!

ПРАВИЛА КОНКУРСУ (ПОЛОЖЕННЯ)

Перейти до вмісту