Уряд розширив дію програми єПідтримка

 2 лютого Уряд ухвалив зміни в постанову щодо програми єПідтримка. З 7 лютого гроші за вакцинацію зможуть отримати підлітки від 14 років.

 Розширили також і перелік бізнесів, які підпадають під проєкт. Окрім стандартних цілей на спорт, кіно, театри, подорожі, кошти програми єПідтримка можна буде витрачати на освітні курси, шкільне приладдя та канцелярські вироби.

 «Тепер і вакциновані українці від 14 років зможуть отримати тисячу гривень у Дії швидко та зручно. Таким чином уряд хоче заохотити вакцинуватися молодші групи населення, адже штам ”Омікрон” вражає навіть їх. Впевнений, що така ініціатива переконає значну кількість молодих громадян нашої держави, що вакцинація є не лише необхідною, але і економічно вигідною», — зазначив заступник голови Львівської ОДА Олександр Кулепін.

 Станом на сьогодні у межах єПідтримки було подано понад 8 млн заявок, оформлено 9,1 млн карток та витрачено 2,3 млрд гривень.

 Якщо ви ще не скористалися єПідтримкою, то можете це зробити за кілька хвилин, швидко та зручно:

– оформте спеціальну картку єПідтримка в одному з банків-партнерів. Оформлення картки безоплатне як онлайн, так і офлайн у відділенні банку. В онлайн-банкінгу картку можна отримати за 1 хв.

– завантажте застосунок Дія або оновіть його до останньої версії в PlayMarket або AppStore.

– переконайтеся, що у вас є «зелений» COVID-сертифікат про дві дози вакцинації. Зверніть увагу, що сертифікати, отримані на порталі Дія, чи паперові від сімейного лікаря, не підходять для отримання виплат. Отримати COVID-сертифікат у застосунку Дія зараз можна як з ID-карткою, так і з паспортом-книжечкою.

– зайдіть у розділ Послуги та знайдіть єПідтримку.

– надішліть заяву на отримання коштів

– виберіть для виплати картку єПідтримка.

– очікуйте на зарахування коштів.

 Як працює програма єПідтримка, можна дізнатися за цим посиланням.

Перейти до вмісту