Оздоровлюватись можна просто і легко. Приєднуйтесь!

 У Трускавці все частіше можна побачити людей, які займаються оздоровчою ходьбою зі спеціальними палицями. Переважно це люди старші середнього віку. Очевидно, що скандинавська ходьба приносить користь організму, і щораз то більше трускавчан старшого покоління нею цікавляться.

 Нещодавно Трускавецький територіальний центр соціального обслуговування запросив на заняття з скандинавської ходьби пенсіонерів міста та осіб з інвалідністю.
До роботи залучені фахівці з соціальної роботи та інструктор ЛФК. Вони розповіли про унікальність методу, яка полягає у тому, що під час занять хребет і колінні суглоби отримують мінімальне навантаження. Завдяки цьому скандинавська ходьба підходить для літніх людей в якості щоденного фітнесу та людям із граничним перевищенням ваги, яким заборонені активні фізичні вправи.

 З палицями рухатися набагато легше і веселіше, і, водночас зовсім нескладно, – зізнаються учасники заняття. Охочі трускавчани можуть приєднуватись до занять наступної середи.  Довідки за телефоном 6-92-15.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *