Трускавецька лікарня посилює свою конкурентоздатність

Дюжину пакетів послуг, за якими отримується фінансування від НСЗУ (Національна служба здоров`я України), надає КНП «Трускавецька міська лікарня». Але досконалості немає меж, тож на черзі – ще й реабілітація (згідно Постанови № 309). Для того, щоб щось отримати, потрібно спочатку вкласти (інвестувати), тому заради отримання додаткових коштів громада та лікарня вкладають у закупівлю медичного обладнання й ремонт приміщень, щоб виконати вимоги НСЗУ.

Цю тему обговорили на сьогоднішньому (21 лютого) засіданні депутатської бюджетної комісії, котра пройшла під головуванням депутата Анатолія Стародуба. Порадившись, члени комісії підтримали пропозицію виділити 2 млн. 214 тис. 600 грн. на потреби міської лікарні. З цієї суми 1 млн. 100 тис. піде на закупівлю хірургічного лазера в рамках співфінансування (інші 3 млн. грн. виділяє Мінсоцеконом завдяки сприянню Народного депутата України від Дрогобиччини Ореста Саламахи). Орієнтовно по пів мільйона піде на ремонти приміщень та закупівлю іншого медичного обладнання.

Отримання пакету послуги щодо реабілітації зміцнить позиції КНП «Трускавецька міська лікарня» на ринку медичних послуг та посилить її конкурентоздатність.

А в цілому бюджетна комісія розглянула чимало питань, які стосуються змін до показників бюджету громади на 2023 рік. Окрім питання лікарні зміни стосуються освіти, спорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства тощо.

Члени комісії підтримали:

1) затвердження цільової Програми покращення матеріально-технічного забезпечення відділення поліції № 2 Дрогобицького РВП ГУ НП України у Львівській області на 2023 р.,

2) внесення змін до Програми фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг Трускавецької територіальної громади на 2022-2024 рр. затвердженої рішенням №1456 від 26.10.2021 року,

3) внесення змін та доповнень до цільової Програми з підтримки фізкультурно-спортивного клубу «Спортивний комплекс “Карпати” на 2022-2024 роки.

Вищезазначені питання доповідали начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, мобілізаційної та оборонної роботи Юрій Солян, начальник УЖКГіБ ТМР Сергій Максимич та начальниця управління комунальної власності Ольга Сегер.

Після цього члени комісії розглянули заяву КП «Трускавецьсвітло» про передачу їм на баланс систем відеонагляду на електричних опорах,

Внесення змін до Комплексної Програми розвитку фізичної культури і спорту у м. Трускавці на 2020-2024 роки стосувалося перекидки коштів з неолімпійських видів спорту (ралі) на олімпійські (волейбол).

В «освітньому» блоці питань депутати заслухали начальника відділу освіти ТМР Ореста Лобика, а саме щодо запланованих закупівель світлообертаючих елементів для всіх учнів громади (на суму 108 тис. грн. для понад 2600 школярів) та реформи освітніх закладів (трансформація шкіл у гімназії та ліцей). Цю тему детально описано в публікації про засідання комісії з гуманітарних питань (20 лютого).

Депутати підтримали внесення змін до програми «Проведення заходів із землеустрою на 2021-2025 роки», затвердженої рішенням Трускавецької міської ради № 665 від 25.03.2021р. Ціна питання – 245 тис. грн. (засоби з землеустрою щодо встановлення меж міста). 

Два питання на комісії доповідав начальник фінансового управління ТМР Микола Федоричак:

1) про затвердження річного звіту про виконання бюджету Трускавецької міської територіальної громади за 2022 рік,

2) про внесення змін до показників бюджету Трускавецької міської територіальної громади на 2023 рік.

Минулорічний бюджет громади виконано на 107,5%. Зміни до бюджету-2023 – перші в цьому році, і стосуються збільшення видатків на 42 млн. 728 тис. 051 грн., викликані ростом надходжень до бюджету та залишковими (перехідними) субвенційними коштами на різні потреби. Детально про всі зміни – на сайті міської ради (розділ «Рада») у проєкті рішення № 3826.

Насамкінець в «Різному» депутати обговорили питання ставок земельного податку в селах громади. Окрім депутатів участь в обговоренні взяли міський голова Андрій Кульчинський, заступники міського голови Олексій Балицький та Мирон Флюнт, представники громадськості з села Уличне. Ініціаторами обговорення стали депутати, котрі найбільше лобіюють питання сіл – Михайло Галик та Любомир Пасемко.

Залишити відповідь

Більше...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
acf-taxonomy
acf-post-type
news
announce
institution
session
deputy
mayor
economics
doc