Оперативно очистили територію від сміття

Трускавець – чисте та комфортне місто, і винятки лише підтверджують правило. За тим, щоб у громаді належно дотримувалися правила благоустрою, слідкує відділ з питань контролю за станом благоустрою Трускавецької міської ради (в.о. начальника Андрій Гнідан). І не тільки слідкує, а й оперативно реагує, сприяючи усуненню тих недоліків, які інколи трапляються.

Однією з проблемних територій в плані засмічення є колишня котельня на вулиці Івасюка. В минулому, коли котельня ще працювала, там стояли смітники, і вивіз сміття оплачувався спочатку КП «Наше місто», а з 2011 до 2016 року КП «Трускавецьтепло». Після завершення переходу Трускавця на автономне (індивідуальне) опалення котельня не функціонує, а смітники рішенням виконкому були демонтовані. На жаль, окремі мешканці з деяких прилеглих будинків на вулицях Івасюка та Стебницькій продовжують за інерцією зносити туди сміття, влаштовуючи несанкціоноване стихійне сміттєзвалище. І періодично постає гостре питання як цю проблему вирішити раз і назавжди.

Нещодавно питання стихійного сміттєзвалища на Івасюка знову було підняте депутатами. В.о. начальника відділу з питань контролю за станом благоустрою Трускавецької міської ради, депутат ТМР Андрій Гнідан оперативно відреагував на запит громадськості. Станом на 21.02.2023 р. сміття вивезено, за що щира подяка ДП «Комунальник Плюс» ТзОВ «Комунальник 1» та його керівникові Степанові Танчинцеві. Було вивезено дві вантажівки твердих побутових відходів.

Сподіваємося, що чистенька прибрана територія біля колишньої котельні на Івасюка такою ж і залишиться, а мешканці прилеглих будинків проявлять високу свідомість та пильність. Порушники правил благоустрою повинні усвідомити, що Трускавець – наш спільний дім, і лише від нас самих залежить, чи в нашому домі чистота та порядок, а чи безлад та нехлюйство, як в орків.

На фото: територія на Івасюка до, під час та після прибирання сміття.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту