Трускавецька Міська лікарня працює за міжнародними стандартами ISO

Трускавецька Міська лікарня отримала сертифікат ISO. Більшість стандартів ISO використовуються у багатьох країнах світу, в тому числі й в Україні. Українська національна версія стандартів називається ДСТУ ISO.

Власне ISO це абривіатура Міжнародної організації зі стандартизації (International Organization for Standardization) розробляє стандарти, дотримання яких гарантує, що продукти та послуги є безпечними, надійними й якісними, а виробничі процеси побудовано на використанні максимально ефективних ресурсів із мінімальним впливом на навколишнє середовище.

Як повідомив Ігор Стасик, головний лікар Міської лікарні, до отримання міжнародного сертифікату Лікарня йшла понад рік. Започаткував це Андрій Кульчинський – міський голова Трускваця ще коли очолював Лікарню. « Ми пройшли не одну перевірку і отримали сертифікат ІSО 9001 на 5 років. Це дало можливість нашому медичному закладу також отримати Вищу категорію. Ми працюємо за міжнародними стандартами, це важливо, особливо, в період, коли Трускавець починають відвідувати іноземні відпочивальники, які розуміють, що у нас вони можуть отримати фахову допомогу та лікуванні на рівні європейських країн», – додав Ігор Стасик.

Слід зазначити, що Вища категорія та міжнародний стандарт ІSО 9001 Міської лікарні Трускавця є вагомим фактором у проведенні медичної реформи. І з’являється реальна можливість уникнути скорочень, зважаючи на досягнення Міської лікарні та усього персоналу.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *