У літній період до Трускавця курсуватиме додатковий потяг

В період з 2 червня по 30 вересня 2018 року до Трускавця курсуватиме додатковий потяг №371/372 «Могилев – Трускавець – Могилев». Про це повідомила начальник залізничної станції Трускавця Ірина Селівончик.

Прибуватиме потяг на першу колію о 13.20 год., відправлятиметься о 15.00 год. (по парних). У складі потягу буде вагон «Барановичі – Трускавець», загальна кількість вагонів не перевищуватиме шістнадцяти. Слід зазначити, що розриву між вагонами не буде через малий час стояння потягу в місті.

У зв’язку з введенням додаткового потягу, зміниться графік руху потягу № 41 «Дніпропетровськ – Трускавець», який з 2 червня відправлятиметься о 12.36 год. (раніше відправлявся о.12.43 год.).

«Додаткове сполучення з Республікою Білорусь має стратерічне значення для Трускавця, адже відпочивальники з цієї країни посідають третє місце у рейтингу наповненості курорту серед іноземних туристів. Про цей потяг розмова велась ще з травня 2017 року. А вже у квітні цього року, представляючи Трускавець на Міжнародному весняному ярмарку туристичнихпослуг у Мінську, ми мали додатковий аргумент для білорусів – зручна логістика», – прокоментував Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту