Цьогорічна ялинка в територіальному центрі соціального обслуговування особлива – «Ялинка мого дитинства». Ланцюжки з кольорового паперу, павучки з соломки, паперові ліхтарики, горішки, помадки –  це прикраси, якими прикрашали ялинки  наші пенсіонери  ще будучи дітьми, виготовляючи прикраси разом зі своїми батьками.                                                               Ще ялинку вдягли скляні прикраси 50их – 60их років. Гуртківцями гуртка «Рукодільниця» було проведено майстер – клас по виготовленню  іграшок та прикрас на ялинку, «Сніговичків».

Вже традиційно стало розпочинати цикл Різдвяних Свят  святом Миколая Чудотворця. Улюбленим святом дітвори і  дорослих. У  терцентрі   з  самого ранку  звучала коляда,  пенсіонери зібрались на зустріч зі святим Миколаєм.

А св.Миколай не забарився та прийшов зі своїм помічником Ангеликом та цілим мішком подарунків. Сердечно привітавши присутніх зі святом св.Миколай вислухав всі побажання та молитви,  колядки та щедрівки які для нього приготували пенсіонери, обдарувавши за це їх подарунками. Маленький чортик Антипко дуже старався роздати свої різочки нечемним людям  «які курять, п’ють  потрохи пиво ….».  

 

 

  На свято з подарунками завітали почесні гості –  Андрій Кульчинський,  міський голова та Наталія Пономаренко, секретар міської ради. Міський голова привітав всіх з наступаючим Новим роком та Різдв’яними святами, побажав здоров’я, терпіння, Божого благословення.  Велично та урочисто прозвучало «Многая літа» для всіх присутніх.  Сльози радості та вдячності на очах у пенсіонерів, це найкраща подяка за увагу і турботу про них. На передодні свята 230 пенсіонерів та інвалідів міста отримали  солодкі подарунки. 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Перейти до вмісту