Відповідь ми отримали у директора Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марії Николаїшин.

Заяву про взяття на облік малолітньої дитини, яка є дитиною-сиротою або дитиною, позбавленою батьківського піклування, для отримання довідки подає від її імені:

– керівник відповідного закладу – у разі влаштування до дитячого закладу, закладу охорони здоров’я або закладу соціального захисту дітей на повне державне забезпечення;

– законний представник (один з опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів) – у разі влаштування в сім’ю громадян під опіку, піклування, прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу.

Заяву про взяття на облік малолітньої дитини, яка прибула без супроводження законного представника, для отримання довідки може подавати від її імені родич (баба, дід, прабаба, прадід, повнолітні брат або сестра, тітка, дядько) або вітчим, мачуха, в яких проживає (перебуває) дитина.

Якщо малолітня дитина прибула без супроводження законного представника або без близького родича, заяву подає від її імені представник органу опіки та піклування за місцем перебування такої дитини.

При нагоді вкотре нагадуємо нашим читачам адресу бюро правової допомоги – відділів Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які 1 вересня розпочали свою діяльність на території Дрогобиччини: м. Борислав, вул. Міцкевича; 64, м. Дрогобич,              Л. Українки, 70; м. Трускавець, вул. Данилишиних, 62.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту