Рішення виконавчого комітету № 189 від 16.10.2019р. “Про підготовку та проведення приписки громадян 2003 р.н. до призовної дільниці Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т 

Р І Ш Е Н Н Я

Від 16 жовтня   2019 року         № 189


Про підготовку та проведення приписки
громадян 2003 р.н. до призовної дільниці
Дрогобицько-Бориславського об’єднаного
районного військового комісаріату

          Відповідно до ст. 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», п.1 ст.36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в період з 2 січня по 31 березня 2020 року буде проводитись приписка громадян України 2003 року народження до призовної дільниці Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату. З метою своєчасного, організованого, якісного проведення приписки юнаків 2003 року народження до призовної дільниці, виконавчий комітет Трускавецької міської ради,

В И Р І Ш И В :

 1. Забезпечити підготовку приписки громадян 2003 р.н., до призовної дільниці та провести її у приміщенні призовної дільниці Дрогобицько-Бориславського ОРВК за адресою: м. Дрогобич, вул. Сагайдачного, 63.
Медичний огляд юнаків, які підлягають приписці, провести з 2 січня по 31 березня 2020 року.
 1. Керівникам підприємств, установ, організацій та навчальних закладів, головам ОСББ, відділу державної реєстрації міської ради (п.Лужаниця Т.П.):
           2.1. До 1 грудня 2019 року надати списки (форма Д.1) громадян 2003 року народження, які підлягають приписці до призовної дільниці до Дрогобицько-Бориславського ОРВК.
2.2. Забезпечити своєчасну явку юнаків на призовну дільницю військкомату в дні та години з документами, вказаними у розпорядженнях. Видати виробничі характеристики згідно зразків запиту та довідки про сім’ю призовника.
2.3. Після закінчення приписки, звірити охопленість усіх юнаків 2003 р.н. припискою, а також наявність у них військових документів за списком Д-1.
 1. Головному лікарю НКП «Трускавецька міська лікарня» ТМР:
3.1. До 1 грудня 2019 року передати в Дрогобицько-Бориславський ОРВК амбулаторні та диспансерні карти Ф-025-1/У і Ф-025/0 на всіх юнаків 2003 року народження, а також списки осіб, які знаходяться на диспансерному обліку з приводу нервово-психічних, шкіряно-венеричних, інфекційних захворювань, трахоми, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток, м’язів, суглобів.
3.2. Для проведення стаціонарного обстеження призовників в лікувальній установі виділити необхідну кількість ліжок, встановити суворий контроль за їх використанням, призначити лікарів, що відповідають за якість і терміни стаціонарного обстеження.
3.3. Провести юнакам рентгенівське (флюорографічне) обстеження органів грудної клітини, аналіз крові, сечі, ЕКГ та інші обстеження. Визначити юнакам групу і резус крові.
3.4. Організувати на призовній дільниці ОРВК заняття з допризовниками з питань профілактики ВІЛ/СНІДу, для чого виділити відповідних медичних фахівців лікувальних закладів міста.
 1. Керівникам підприємств, установ, організацій сприяти у виділенні Дрогобицько-Бориславському військкомату на період підготовки і проведення приписки з 01 грудня 2019 року по 24 березня 2020 року:
     – ТзОВ «Святий Грааль»;
     -ТОВ «Українська Готельна Група».
скерувати по одному працівнику, із збереженням їх середньомісячного заробітку за місцем праці.
4.1. У випадку не виділення працівників підприємствами, організаціями і т. ін. названими в п.4 цього рішення, дозволити військовому комісару Дрогобицько–Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату залучати з вищевказаних підприємств і організацій військовозобов’язаних на цей період.
 1. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради прийняти активну участь в роботі з молоддю на призовній дільниці.
 2. Рекомендувати військовому комісару Дрогобицько-Бориславського ОРВК до 27 жовтня 2019 року разом з начальниками відділів кадрів підприємств, навчальних закладів і комендантами гуртожитків провести інструктивне заняття з питань приписки, забезпечення необхідними документами юнаків, які підлягають приписці.
 3. Трускавецькому ВП Дрогобицького ВП ГУ НП України у Львівській області:
7.1. Проводити розшук осіб, які ухиляються від приписки до призовної дільниці, забезпечити їх явку на призовну дільницю.
7.2. Надати у Дрогобицько-Бориславський ОРВК до 01.11.2019 року списки осіб 2003р.н., які притягались до кримінальної відповідальності, знаходяться під слідством, судом, викликались в органи міністерства внутрішніх справ за анти суспільну поведінку, зловживання алкоголем і наркотичними речовинами.      
 1. Рекомендувати керівникам підприємств надати Дрогобицько-Бориславському ОРВК автотранспорт, згідно з заявкою військкомату, для розшуку та забезпечення явки осіб, які не з’явились на приписку.
 2. Відділу освіти міської ради виявити осіб, які залишили навчання, мають недостатню фізичну підготовку і не закінчили вивчення предметів початкової військової підготовки, та вжити заходи для подальшого їх навчання в навчальних закладах.
 3. Начальнику управління праці та соціального захисту населення міської ради подати у військкомат списки громадян 2003р.н., які перебувають на обліку, як особи з інвалідністю.
 4. Рішення виконкому Трускавецької міської ради № 209 від 19 вересня 2018 року «Про підготовку і проведення приписки громадян 2002р.н. до призовної дільниці Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату» вважати таким, що втратило чинність.
 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на військового комісара Дрогобицько-Бориславського ОРВК Лисака М.В.

Міський голова                                                                                                         А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *