Рішення виконавчого комітету № 191 від 16.10.2019р. “Про визначення уповноважених осіб, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я 

Від 16 жовтня 2019 року          № 191

 Про визначення уповноважених осіб,
які мають право складати протоколи
про адміністративні правопорушення

          Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до вимог ч.1 ст.56 Цивільного кодексу України, ч.1 ст. 255 Кодексу про адміністративні правопорушення, п.3 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», ст.11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» від 13.01.2005р. № 2342-ІV та Наказу Міністерства соціальної політики України від 06.08.2019р. № 1201, з метою забезпечення належного оформлення матеріалів у справах про адміністративні правопорушення, виконавчий комітет Трускавецької міської ради

В И Р І Ш И В : 

  1. Уповноважити посадових осіб служби у справах дітей Трускавецької міської ради на складання протоколів про адміністративні правопорушення при виявленні порушень за наступними статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення:
   – невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей (ч.5, 6 ст.184 КУпАП);
   – невиконання законних вимог посадових (службових) осіб органу опіки та піклування (ст.188-50 КУпАП).
  1. Контроль за виконання цього рішення залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                                А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *