Рішення виконавчого комітету № 27 від 29.12.2015р

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА  МІСЬКА  РАДА

Львівської  області

 

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від  29  грудня  2015  року         №  27

                 

 

Про закріплення, проведення благоустрою

та обслуговування прилеглої території до

земельної ділянки по вул.Городище,18

           

Керуючись ч.а п.7 ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п.4.1 розд.IV “Правил благоустрою м.Трускавця” затверджених рішенням Трускавецької міської ради № 634 від 30.01.2014р., розглянувши клопотання ТзОВ “АКВАДЕЛЬФ” №2/12 від 18.12.2015р., виконком міської ради

 

В  И  Р  І  Ш  И  В :

 

  1. Закріпити для влаштування гостьової автостоянки дельфінарію “Оскар” та проведення благоустрою, прибирання і належного утримання прилеглу територію до земельної ділянки по вул.Городище,18 ТзОВ “АКВАДЕЛЬФ”, згідно схем-плану, що додається (додаток №1).
  2. Зобов”язати ТзОВ “АКВАДЕЛЬФ” провести роботи по благоустрою прилеглої закріпленої території у відповідності до погодженого плану благоустрою.
  3. У відповідності до Правил благоустрою, затверджених рішенням Трускавецької міської ради № 634 від 30.01.2014р., попередити, що утримувач несе відповідальність за невиконання заходів з благоустрою, озеленення і прибирання закріплених за ним території у відповідності до Закону.
  4. Порядок здійснення благоустрою, озеленення та утримання закріплених територій здійснювати у відповідності пп.10. п.7.4 розд.VII затверджених Трускавецькою міською радою “Правил благоустрою”.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О.Балицького.

 

 

 

            Міський голова                                                               А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *