Рішення виконавчого комітету № 63 від 30.03.2017р. “Про внесення змін до Порядку надання грошової допомоги соціально-незахищеним мешканцям міста на придбання та встановлення квартирних засобів обліку води”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Від 30  березня  2017  року         №  63


Про внесення змін до Порядку надання
грошової допомоги соціально-незахищеним
мешканцям міста на придбання та
встановлення квартирних засобів обліку води

У зв’яку із збільшенням кошторису витрат на придбання та встановлення квартирних засобів обліку води соціально-незахищеним мешканцям міста, відповідно до Програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців м.Трускавця на 2016-2017рр, керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради           

В  И  Р  І  Ш  И  В  :

          1. Пункт 2.3. Порядку надання грошової допомоги соціально-незахищеним мешканцям міста на придбання та встановлення квартирних засобів обліку води, затвердженого рішенням виконавчого комітету Трускавецької міської ради № 215 від 30 жовтня 2014 року викласти в новій редакції:

 «Розмір допомоги визначений з урахуванням придбання засобу обліку та виконання робіт з його встановлення і становить не більше 1380 грн.

  У разі необхідності встановлення 2-х приладів обліку холодної води в одній квартирі розмір допомоги становить не більше 2760 грн».

 2.  Рішення Трускавецької міської ради від 21.05.2015р № 116 та від 05.07.2016р №192 вважати такими, що втратили чинність

        3. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря ради Н.Пономаренко.

                                               Міський голова                                                                                  А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *