Оголошення про проведення конкурсу на придбання насосних агрегатів для водопровідно-каналізаційного господарства міста Трускавець
Трускавецька міська рада в рамках програми «Сталий місцевий розвиток через партнерські проєкти (Nakopa) ТОВ Engagement Global, Служби ініціатив розвитку Engagement Global, що фінансуються Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку (BMZ) для реалізації проєкту «Модернізація, економія, охорона навколишнього середовища та усунення втрат у водопостачанні міста Трускавець», № проєкту: Nakopa 103721 оголошує конкурс на придбання наступного обладнання, а саме:
- насосний агрегат типу SCP 250/250 HA – 30/4 або еквівалент в кількості – 2 штуки.
Просимо Вас надати цінові пропозиції для участі в конкурсі та відправити за адресою Трускавецької міської ради: вул.Бориславська, 2 м.Трускавець, Львівська область, індекс 82200, а також електронним листом за адресою [email protected] (обов’язкова копія [email protected]) в термін до 15 вересня 2024 року.
Технічні вимоги до насосних агрегатів:
Тип: відцентровий, одноступінчастий, вертикальний, “in-line” насос з електродвигуном потужністю 22 кВт.
Перекачуване середовище: вода.
Допустима температура перекачуваного середовища не менше 140ºC
Насосний агрегат повинен забезпечувати стійкий діапазон характеристик при частоті 50Гц не менше: подача від Qmin 132 м3/год до Qmах 390 м3/год при напорі від HQmin = 21,9 м до HQmax = 10,6 м відповідно.
Продуктивність в робочій точці не менше 265,3 м3/год.
Напір в робочій точці не менше 19,3 м.
Споживання електроенергії (Р2) у робочій точці не більше 17,2 кВт.
ККД насосу в робочій точці не менше 81 %
Насосний агрегат повинен передбачати можливість експлуатації при частоті 50Гц з робочими параметрами, що відповідають додатковим робочим точкам:
Додаткова робоча точка 1 не менше: продуктивність 200 м3/год з напором 21,2 м.
Додаткова робоча точка 2 не менше: продуктивність 320 м3/год з напором 16,4 м.
Виконання насосу – одноступеневий, вертикальний, “in-line”.
Установка: Вертикальна.
Матеріали виконання насоса:
Корпус насосу – чавун EN-GJL-250 з додатковим внутрішнім захисним зносостійким та антикорозійним покриттям для підвищення стійкості до хімічного впливу стічних вод. Виготовлення методом «суцільного лиття» (безшовна технологія) або краще.
Робоче колесо – олов’яниста бронза CuSn10P або краще.
Вал – нержавіюча сталь AISI 420 або краще.
Ущільнення валу – механічне.
Всмоктуючий патрубок DN 150
Напірний патрубок DN 150
Всмоктуючий та напірний фланці розраховані на тиск не менше 16 бар.
Гідравлічні і енергетичні характеристики насоса повинні відповідати нормі EN ISO 9906, 2012 2В
Вимоги до електродвигуна:
Тип: електричний трифазний асинхронний двигун відповідно до DIN EN ISO 60034.
Двигун має бути ремонтопридатним та придатним до перемотування.
Двигун має бути адаптованим для роботи з перетворювачем частоти.
Характеристики:
Потужність не більше: 22,0 кВт.
Кількість обертів не більше 1500 об/хв.
Напруга 400 В.
Частота мережі 50 Гц.
Номінальний струм не більше 42 А.
Коефіцієнт потужності не менше 0,83.
ККД двигуна не менше 93 %
Ступінь захисту IP55.
Клас ізоляції F.
Тип підшипників електродвигуна – SKF (Німеччина), або краще, підшипники закритого типу заповнені змазкою на повний термін експлуатації насосного агрегату.
Клас енергоефективності IE3 відповідно до рівнів енергоефективності по IEC60034-30.
Двигун повинен бути призначений для тривалої роботи в режимі S1.
Число полюсів електродвигуна 4.
Вимоги до габаритних і приєднувальних розмірів:
З’єднання та габаритні розміри спірального корпусу виготовлені згідно норм PN-EN 733.
Насосний агрегат має задовольняти наступним габаритним і приєднувальним розмірам:
Висота насосного агрегату не більше 1035 мм.
Висота від землі до осі напірного патрубка – 223 мм.
Висота від землі до осі всмоктувального патрубка – 223 мм.
Довжина насосного агрегату не більше 710 мм.
Насосний агрегат повинен бути укомплектований блоком контролю тиску.
Діапазон тиску становить:
– Тиск на включення: від 0,15 МПа до 0,88 МПа
– Тиск на виключення: від 0,3 МПа до 1,1 МПа
Вимоги до з’єднання: 1/2 ”
Напруга мережі: 400В
Допустима температура навколишнього середовища становить від -5 ºС до + 40 ºС.
Мінімальна відносна вологість може досягати 50% при температурі 40 ºС і 90% при температурі 20ºС.
Ступінь захисту IP43 (за умови монтажу реле кришкою вгору).
Інші вимоги:
- Термін постачання насосного обладнання повинен бути не більше 14 днів після письмової заявки.
- Наявність в Учасника відкритого валютного рахунку в Євро, та наявність досвіду у здійснені валютних операцій не менше 2-ох років.
- Насосне обладнання повинно бути новим, 2024 року випуску,не перебувало в експлуатації та не порушено його терміни та умови зберігання, гарантійний термін зберігання не менше 24 місяці з моменту продажу.
- Наявність технічного паспорта запропонованого насосного обладнання.
- Наявність сертифіката/декларації відповідності на насосне обладнання.
- Наявність Сертифіката відповідності системи управління якістю у виробництві вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 або ДСТУ EN ISO 9001:2018 (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015, IDT) щодо виробника, продукція якого пропонується таким Учасником, або національних стандартів, якими їх замінено, виданого акредитованим відповідно до законодавства органом з оцінки відповідності.
- Наявність дилерського договору виробника/договору постачання про надання Учаснику повноважень з постачання предмета закупівлі.
- Наявність сертифікованого сервісного центру на території України у Львівській або Волинській областях. Надати довідку на підтвердження можливості обслуговування запропонованого Учасником виду насосів від сервісного центру або виробника.
- На етапі подання цінової пропозиції, Учасник повинен надати гарантійний лист від Виробника (або його офіційного представництва в Україні), який підтверджує виконання всіх технічних вимог до насосних агрегатів, викладених у даному запиті.
- Ступінь локалізації виробництва запропоновано учасником Товару повинен дорівнювати чи перевищувати: у 2024 році – 20 відсотків; Ступінь локалізації виробництва визначається самостійно виробником товару, що є предметом закупівлі, та підтверджується Уповноваженим органом у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, за формулою: СЛ = (1 – (МВ+ІВ) / С) × 100%, де СЛ – ступінь локалізації виробництва; МВ – митна вартість сировини, матеріалів, вузлів, агрегатів, деталей, складових частин і комплектуючих виробів, робіт, послуг та інших складових, імпортованих на митну територію України виробником для виробництва товару, що є предметом закупівлі, гривень; IВ – вартість імпортних сировини, матеріалів, вузлів, агрегатів, деталей, складових частин і комплектуючих виробів, робіт, послуг та інших складових, придбаних окремо та/або у складі продукції для виробництва товару, що є предметом закупівлі, у постачальника – резидента України, без урахування податку на додану вартість, гривень; С – собівартість товару, що є предметом закупівлі, гривень. На підтвердження відповідного ступеня локалізації виробництва товару, що є предметом закупівлі і визначений підпунктом 2 пункту 6¹ Розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону та додатковим переліком товарів, що затверджується Кабінетом Міністрів України відповідно до підпункту 3 пункту 6¹ Розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону Учасник повинен надати довідку в довільній формі із зазначенням найменування товару, назви виробника та ID товару, який присвоєно електронною системою закупівель на веб – порталі Уповноваженого органу в Переліку товарів з підтвердженим ступенем локалізації. Якщо наявні передбачені законодавством виключення, за якими на Товар, який пропонується Учасником, не поширюються вимоги, передбачені п. 61 Прикінцевих та перехідних положень Закону, в такому випадку Учасник повинен надати в складі тендерної пропозиції: – лист – обґрунтування з посиланням на норми Угоди про державні закупівлі або положення про державні закупівлі інших міжнародних договорів України, які ратифіковані в установленому порядку; – сертифікат про походження Товару з країни, з якою Україна уклала відповідний договір, або країни, що є учасником вказаної Угоди про державні закупівлі. У випадку, якщо станом на дату подання тендерної пропозиції Учасником, вимоги щодо ступеня локалізації виробництв запропоновано учасником Товару не застосовуються, то учасник повинен замість документації/інформації, зазначеної в даному пункті 42 надати лист – роз’яснення з відповідним нормативним обґрунтуванням причин неподання відповідних документів/інформації.
Увага!!! Підтверджувальні документи щодо вимог до комплектуючих та матеріалів надаються Переможцем після проведення та оголошення результатів конкурсу. Переможець конкурсу повинен надати договори та рахунки на українській та німецькій мовах з обов’язковим зазначенням в рамках реалізації якого проєкту здійснюється дана закупівля.