Тризуб

Україна
Трускавецька міська рада
Львівської області
Міський голова
Розпорядження

27-р. Від 21.01.2022 “Про добір громадян України на військову службу за контрактом до Збройних Сил України у 2022 році”

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

М І С Ь К И Й   Г О Л О В А

 • Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

Від 21.01.2022 р.                                      № 27 – р

 

Про добір громадян України на військову службу за контрактом до Збройних Сил України у 2022 році

На виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», наказу Міністра оборони України від 10.04.2009 № 170 «Про затвердження Інструкції про організацію виконання Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 11.01.2022 № 18/0/5-22 «Про відбір громадян України на військову службу за контрактом у Збройні Сили України у 2022 році», керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 1. Начальнику Дрогобицького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (М.Лисак):

1.1. Спільно з командирами військових частин Збройних Сил України
через засоби масової інформації провести агітаційні заходи з питань розвитку Збройних Сил України, їх комплектування військовослужбовцями за контрактом з числа громадян, які раніше не проходили військової служби, та військовозобов’язаними, які придатні до військової служби за станом здоров’я і рівнем освіти.

1.2. Організувати роботу з інформування населення Трускавецької територіальної громади щодо вимог до кандидатів, порядку їх призову на військову службу за контрактом, надання відомостей щодо переліку спеціальностей, за якими проводиться набір на військову службу за контрактом.

 1. Головному лікарю КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР (І.Стасику) забезпечити (в разі потреби) проходження безкоштовного додаткового медичного обстеження кандидатів для проходження військової служби за контрактом та проводити безкоштовно: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, серологічний аналіз крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту «В» (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту «С» (anti-HCV), реакція мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW), флюорографічне обстеження органів грудної клітки, електрокардіографічне дослідження та визначення групи крові та резус-належність, і також забезпечити лікарню рентгенологічною плівкою та іншими необхідними реагентами для проведення спеціальних досліджень.
 2. Міському відділу освіти (О.Лобику):

3.1. Спільно з Дрогобицьким РТЦК та СП забезпечити роботу в навчальних закладах Трускавецької міської територіальної громади з питань військово-патріотичного виховання і пропаганди військової служби за контрактом та інформування учнівської та студентської молоді міста про військову службу за контрактом.

3.2. Спільно із Дрогобицьким РТЦК та СП та командирами військових частин організувати проведення Днів інформування учнівської та студентської молоді Трускавецької міської територіальної громади про військову службу за контрактом у Збройних Силах України.

 1. Відділенню поліції № 2 Дрогобицького РВП ГУ НП у Львівській області
  (О.Закутному) при отриманні запитів надавати інформацію про спеціальну перевірку відомостей про кандидатів щодо їх притягнення до кримінальної відповідальності, наявності судимості, її зняття, погашення, про застосування до кандидата адміністративних стягнень за корупційні правопорушення для проходження військової служби за контрактом.
 2. Відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю (Л.Боднар) спільно з відділом з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення Трускавецької міської ради (Ю.Солян) сприяти представникам Дрогобицького РТЦК та СП та командирам військових частин Збройних Сил України у розміщенні соціальної реклами про військову службу за контрактом, у місцях масового скупчення людей, маршрутних таксі (автобусах), навчальних закладах, підприємствах (установах) тощо.
 3. Рекомендувати Трускавецькій міській філії Львівського обласного центру зайнятості (Роман М.А.):

6.1. Спільно із Дрогобицьким РТЦК та СП організувати висвітлення в центрі зайнятості питань щодо порядку відбору громадян та проходження ними служби за контрактом у Збройних Силах України.

6.2. Направляти громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості до Дрогобицького РТЦК та СП (м. Дрогобич, вул. Шевченка, 25) для проведення особистих бесід, підбору вакантних посад та подальшого скерування для проходження відбору безпосередньо до військових частин ЗС України за рішенням та вибором кандидата.

6.3. Відповідно до вимог Дрогобицького РТЦК та СП подавати на п’яте число кожного місяця звітну документацію щодо проведених агітаційних заходів на військову службу за контрактом за попередній місяць.

 1. 7. Розпорядження міського голови від 22.01.2021 р. № 15-р «Про добір громадян України на військову службу за контрактом у 2021 році» вважати таким, що втратило чинність.
 2. 8. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови М.Флюнта.

Міський голова                                                   Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ