Згідно розпорядження міського голови №22-р від 21.01.2019р. “Про проведення громадських слухань по детальному плану території” у відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання містобудівної документації «Детальний план забудови земельних ділянок по вул.Біласа,4 та по вул.Біласа,6 для зміни цільового призначення земельних ділянок та уточнення функціонального зонування загальноміського та загальнокурортного центру» з 21.01.2019р. по 21.02.2019р. (замовник Трускавецька міська рада, розробник Державне підприємство Державний інститут проектування міст “Містопроект”, згідно рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради №166 від 30.08.2018р. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території по вул.Біласа,4 та вул.Біласа,6»).

            З матеріалами містобудівної документації Ви можете ознайомитись в Управлінні містобудування, архітектури та землекористування Трускавецької міської ради за адресою: вул.Бориславська,1 (тел.5-14-86), в холі Трускавецької міської ради по вул.Бориславська,2 і на офіційному сайті Трускавецької міської ради.

            Довідка: у відповідності до вище вказаних законодавчих актів пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Детальний план

Перейти до вмісту