РІШЕННЯ № 62 від 17.12.2020 року Про надання земельної ділянки площею 0,0046 га по вул.Стебницькій,72а в користування Стасишин Сергію Омельяновичу

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

( ДРУГА СЕСІЯ   ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ) 

Р І Ш Е Н Н Я

Від 17 грудня 2020     року                   № 62

 

Про надання земельної ділянки

площею 0,0046 га по вул.Стебницькій,72а

в користування Стасишин Сергію Омельяновичу

Розглянувши заяву Стасишина Сергія Омельяновича, витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності ,керуючись ст.ст. 12,120, 122 123, Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

                                                                                                                  В И Р I Ш И Л А:

 

  1. Надати Стасишину Сергію Омельяновичу у користування на умовах оренди земельну ділянку – площею 0,0046 га на вул.Стебницькій,72а (кадастровий номер земельної ділянки 4611500000:08:001:0082) для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі, категорія земель – землі землі житлової та громадської забудови, терміном на 3 роки за рахунок земель що перебували в користуванні Стасишина З.О.
  2. Стасишину С.О. надану земельну ділянку   використовувати їх за цiльовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельних ділянках (організації , якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї); дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  3. Стасишину С.О. зареєструвати право оренди в Державному реєстрі речових прав .
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії Ю.Наконечний).

  

                                                                     Міський голова                                                                               А.Кульчинський

Перейти до вмісту