Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність площею 0,1200га в с.Доброгостів Смажелюк О.Ю.

                                                                 УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ ВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________2021 року           № ____

 

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки та надання

у власність площею 0,1200га в с.Доброгостів

Смажелюк О.Ю.

Розглянувши клопотання Смажелюк Олександра Юрійовича, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) , беручи до уваги рішення Доброгостівської   сільської ради №901 від 12.08.2020р. «Про затвердження Детального плану території кварталу індивідуальної житлової забудови в селі Добро гостів (К-7 та К-8 згідно генерального плану с. Доброгостів та с. Бистрий Дрогобицького району Львівської області» , керуючись ст. ст. 12, 118,121, 186-1 Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій»,Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. 1. Затвердити Смажелюк Олександру Юрійовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1200 га (кадастровий номер – 4621283300:08:000:0073 вул. Героїв Майдану,діл. 38 в с. Доброгостів Дрогобицького району Львівської області цільове призначення –   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) , категорія земель – землі житлової та громадської забудови.
  2. 2. Надати Смажелюк Олександру Юрійовичу земельну ділянку площею 0,1200 га (кадастровий номер – 4621283300:08:000:0073 вул. Героїв Майдану,діл.38 в с. Доброгостів Дрогобицького району Львівської області   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) , категорія земель – землі житлової та громадської забудови за рахунок земель запасу.
  3. Смажелюк Олександру Юрійовичу використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення при наявності таких на земельній ділянці (організації, які виконують ремонтні роботи, зобов’язані провести повну реконструкцію території). Дотримуватись вимог Земельного кодексу України.
  4. Смажелюк Олександру Юрійовичу зареєструвати право власності на земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
  5. Контроль за виконанням   цього рішення   покласти на постійну  комісію з питань   землекористування, містобудування та благоустрою ( голова комісії Ю.Наконечний) .    

 

Міський голова                                                 Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ