Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,5 га для ведення особистого селянського господарства в селі Зимівки, Гурському Андрію Миколайовичу

УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівськоїобласті

(_______________ СЕСІЯВОСЬМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від                             2021 р.             №

 

Про  надання дозволу на виготовлення

проекту із землеустрою щодо відведення

земельної ділянки орієнтовною площею 1,5 га

для ведення особистого селянського господарства

в селі Зимівки, Гурському Андрію Миколайовичу

  

               Розглянувши заяву Гурського Андрія Миколайовича, беручи до уваги схему розташування земельної ділянки, керуючись ст. ст. 12, 116, 118, 119, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. ст. 4, 5 Закону України «Про особисте селянське господарство», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

         1.Дати дозвіл Гурському Андрію Миколайовичу на виготовлення проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Зимівки Дрогобицького району Львівської області, орієнтовною площею 1,5 га, категорія земель – землі сільськогосподарського призначення з подальшим наданням земельної ділянки у власність за рахунок земель не наданих у власність та користування.

       2.Гурському А.М. якому надано дозвіл на виготовлення документації із землеустрою , звернутись в землевпорядну організацію для виготовлення проекту відведення земельної ділянки.

       3.Контроль за виконання цього рішення покласти на постійнук омісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою. (Ю.Наконечний).

 

 

 

 

Міський голова                                         Андрій КУЛЬЧИНСЬКИЙ

 

Перейти до вмісту