Проект рішення, який не набрав необхідної кількості голосів Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ляхоцькому Р.М.

      ПРОЕКТ

                               УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________20____ р.             № ____

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  Ляхоцькому Р.М.      

Розглянувши заяву Ляхоцьбкого Романа Миколайовича, керуючись ст.ст.12, 123 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл  Ляхоцькому Роману Миколайовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,543 га по вул. Джерельній для обслуговування міні готелю «Нафтуся», з подальшою передачею в користування на умовах оренди , за рахунок земель міської ради не наданих у власність чи користування.
  2. Ляхоцькому Р.М. звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення  документації із землеустрою у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

  

 

 

Міський голова                                                                                               А.Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту