РІШЕННЯ № 1042 від 26 вересня 2018 року Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення та надання земельної ділянки площею 0,0247 га по вул. Стебницька,1 в користування на умовах оренди Глушко С

                                   УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

( СОРОК П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 26 вересня 2018 року                   № 1042

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки зі зміною цільового призначення

та надання земельної ділянки площею 0,0247 га

по вул. Стебницька,1 в користування на умовах оренди

Глушко С.В.

  

Розглянувши заяви Глушко Сергія Васильовича, проект землеуспрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення, керуючись ст.ст. 12, 20, 124, 186 Земельного кодексу України, п. 34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”,   міська рада

                                                                                                                        В  И  Р  I  Ш  И  Л  А: 

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення, кадастровий номер – 4611500000:01:009:0014, площею0,0247 га по вул. Стебницька,1 Глушко Сергію Васильовичу.

1.1. Надати Глушко Сергію Васильовичу у користування на умовах оренди земельну ділянку, кадастровий номер-4611500000:01:009:0014, площею 0,0247 га по вул. Стебницька,1 для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфра-структури та закладів громадського харчування за рахунок земель, що перебували у користуванні на умовах оренди у Глушко С.В., категорія земель –землі житлової та громадської забудови, терміном на 3 роки.

  1. Глушко С.В. надану згідно цього рішення  в оренду земельну ділянку вико-ристовувати  за цiльовим призначенням; допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці  (організації, якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї); дотримуватися вимог Земельного кодексу України.                                                                                                                                                  
  2. Контроль за сплатою орендної плати покласти на відділ землекористування міської ради та Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ.                                                  
  3. Глушко С.В. зареєструвати право оренди на земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою(Наконечний Ю.О.).         

 

 

                                                                                             Міський голова                                                     А.Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту