УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СОРОК ВОСЬМА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від   20 грудня 2018 р.                        № 1171

Про відмову в поновлені договору

Оренди землі площею 0.0275га по

вул. Суховоля,69 ТзОВ «Курортник»

  

               Розглянувши заяву ТзОВ «Курортник», місце розташування земельної ділянки, яка була в користуванні,  керуючись Постановою Кабінету Міністрів УРСР №548 від 09.11.1981року «Про межі округів та зон санітарної охорони курортів Трускавець у Львівській області   та Євпаторії у Кримській області», Законом України «Про курорти», містобудівною документацією «Коригування Генерального плану міста – курорту Трускавець», затвердженою рішенням Трускавецької міської ради №233 від 21.12.2011року, Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 р. № 2024 «Про правовий режим зон санітарної охорони водних об’єктів », ст.ст.12,48 Земельного кодексу України, п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада 

                                                                                                                      В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

1.Відмовити товариству з обмеженою відповідальність «Куротник»   в поновленні договору оренди землі площею 0,0275га по вул. Суховоля,69 в зв’язку з невідповідністю місця розташування цієї земельної ділянки містобудівній документації «Коригування Генерального плану міста – курорту Трускавець», затвердженій рішенням Трускавецької міської ради №233 від 21.12.2011року та вимогам Земельного кодексу України, а саме, земельна ділянка, що перебувала в користуванні ТзОВ «Курортник», знаходиться в межах І – зони санітарної охорони мінеральних джерел.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (Наконечний Ю.О.).

  

                                                                     Міський голова                                                                                   А.Кульчинський

Залишити відповідь

Перейти до вмісту