РІШЕННЯ № 146 Від 21 квітня 2016 року Про відмову в наданні згоди ТВБВ № 10013/012 філії – Львівського обласного управління АТ «Ощадбанк» на вилучення земельної ділянки з постійного користування Трускавецької міської ради.

 

                                                                       УКРАЇНА                                           

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

 

(ДЕСЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Від 21 квітня 2016  року                      № 146

                 

Про відмову в наданні згоди ТВБВ № 10013/012 філії –

Львівського обласного управління АТ «Ощадбанк»

на вилучення земельної ділянки з постійного

користування Трускавецької міської ради.

      

           Розглянувши клопотання ТВБВ № 10013/012 філії -Львівського обласного управління АТ «Ощадбанк», беручи до уваги відсутність документа , що посвідчує  право власності на об’єкт нерухомості (будівлю, споруду),яка належить відділенню банку  ТВБВ № 10013/012 філії – Львівського обласного управління АТ «Ощадбанк», керуючись  ст.ст. 12, 134 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,    міська рада

 

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

 

     1. Відмовити в наданні згоди на вилучення земельної ділянки   площею 0,0329 га по вул. Стуса,1 , для обслуговування приміщення відділення банку ТВБВ № 10013/012 філії – Львівського обласного управління АТ «Ощадбанк» з земель, що перебувають в  користуванні Трускавецької міської ради, у відповідності до Державного акту на право користування землею серія Б №059651.

      2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою (голова комісії А.Стародуб).

             


  Міський голова                                                         А.Кульчинський

 

поіменне голосування

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *