РІШЕННЯ № 936 від 31 травня 2018 року Про надання земельної ділянки в користування на умовах оренди площею 0,0283 га по вул. Стебницькій,41 Брошко О.М.

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(СОРОК ДРУГА  СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 31 травня 2018 р.              № 936

Про надання земельної ділянки   в                                      користування на умовах оренди

площею 0,0283 га по вул. Стебницькій,41

Брошко О.М.                                            

Розглянувши заяву Брошко О.М., Витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 26.01.2018р № 111920410, керуючись ст.ст. 12,93,120,123 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                          В  И  Р  Ш  И  Л  А :

 

  1. Надати Брошко Оксані Миколаївні у користування на умовах оренди земельну ділянку площею 0,0283 га по вул. Стебницькій,41 (кадастровий номер – 4611500000:01:014:0275) для іншої житлової забудови (будівництво садибної житлової забудови, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, терміном на 3 роки, за рахунок земель, що були в користуванні ТзОВ «Трускавецький край»
  2. Брошко О.М.    використовувати надану      земельну ділянку  за           цільовим призначенням, допускати відповідні служби для обслуговування чи ремонту інженерних мереж загального призначення, при наявності таких на земельній ділянці (організації, якi виконують ремонтнi роботи, зобов’язанi провести повне відновлення територiї), дотримуватися вимог Земельного кодексу України.
  1. Контроль за сплатою орендної плати покласти на відділ землекористування міської ради та  Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ.
  2. Брошко О.М. зареєструвати   право оренди     землі в державному     реєстрі речових прав на нерухоме майно. 
  1. Контроль за виконанням   цього рішення   покласти на постійну   комісію з  питань   землекористування, містобудування   та благоустрою (Наконечний Ю. О).    

           

 

                                                                                            Міський  голова                                                 А.Кульчинський    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *