Нова партнерська співпраця: трускавецькі діти з малозабезпечених сімей, діти-сироти та діти вояків АТО матимуть можливість побувати на відпочинку в Польщі

 В рамках нової співпраці між Трускавцем та Підкарпатським воєводством містом Риманув трускавецькі діти з малозабезпечених сімей, діти-сироти та діти вояків АТО матимуть можливість побувати на відпочинку в Польщі.

 Нову Програму партнерської співпраці започаткували Андрій Кульчинський міський голова Трускавця та Войцех Фарбанєц бурмістр міста Риманув під час одного з візитів трускавчан до Польщі.

 «Питання дуже важливе для обох сторін, оскільки воно стосується роботи з дітьми, в першу чергу, з малозабезпечених дітей, дітей-сиріт та дітей вояків АТО. Займатись цими дітьми і організовувати відпочинок за спеціальною програмою буде секретар міської ради Наталія Пономаренко», – розповідає Андрій Кульчинський.

 Нагадаємо, що 9 листопада в місті Риманув відбулась робоча зустріч Наталії Пономаренко з бурмістром Войцехом Фарбаньцем, який патронуватиме виконання заходів з польської сторони. Визначено організаційні деталі, заклад для прийому трускавецьких дітей.

 Обидві сторони наголошують, що зустрічі трускавецьких дітей з польськими будуть пізнавальними та навчальними. Також це сприятиме поглибленню добросусідських відносин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.