Отримати консультацію з пенсійного законодавства трускавчани зможуть в «ПриватБанку»

 У «ПриватБанку» на вулиці Героїв УПА, 2 буде створене робоче місце для працівника пенсійного фонду. Про це на понеділковійт нараді повідомила Руслана Каніна, начальник Трускавецького сервісного центру головного Управління ПФУ.

 «З огляду на те, що пенсійний фонд у Трускавці знаходиться у віддаленому від центру місці вирішили створити робоче місце для проведення консультацій щодо робочого стажу, працевлаштування та інших питань в «ПриватБанку. Зазначу, що «Укрпошта» у такій послузі нам відмовила», зазначила Руслана Каніна.

 Надалі, після підписання договору про співпрацю між Обласним Управління ПФУ та дирекцією “ПриватБанку”, відповідно до робочого графіка, працівник пенсійного фонду проводитиме зустрічі та консультуватиме мешканців і клієнтів банку.

 Крім того, в Країні проводиться інвентеризація пенсійних справ. За словами Руслани Каніної справи будуть оцифровувати, відповідно кожна сторінка матеріалів справи буде переглядатись, кожна заробітна плата з коефіцієтом вище 5,2 буде перевірятись, неважливо коли і ким довідка видана. “В разі потреби в розясненні законодавства прохання звертатись”, – зазначила начальник Трускавецького сервісного центру головного Управління ПФУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *