13 грудня – засідання сесії

13 грудня 2018 року   o 10.00  год.  в залі засідань скликається сорок  восьма сесія  міської  ради сьомого демократичного скликання.

 Перелік питань, які пропонується розглянути на 48 – й сесії міської ради

 1. Про затвердження Стратегії розвитку Трускавецького субрегіону на період до 2028 року та Плану заходів з реалізації у 2019-2021 роках Стратегії розвитку Трускавецького субрегіону на період до 2028 року.  

             Доповідає: Скибак Н.І. – начальнику управління розвитку міста.    

 1. Про внесення змін до показників  бюджету м.Трускавця на 2018 рік.

Доповідає:  Федоричак М.М. – начальник фінансового управління.

 1. Про внесення змін до рішення Трускавецької міської ради №1082 від 15.11.2018р.

Доповідає:  Ільницька В.Я. – начальник управління праці та соціального   

                                                     захисту населення.

 1. Про затвердження програми «Придбання, обслуговування та монтажу обладнання для реалізації програми «Безпечне місто» м.Трускавець на 2018 рік» в новій редакції.  

            Доповідає:   Сегер А.П. – начальник відділу комп’ютерного забезпечення та

                                                          технічного захисту інформації.  

 1. Про затвердження міської цільової Програми фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг м.Трускавця на 2019-2021рр.
 2. Про затвердження міської цільової програми утримання та ефективної експлуатації об’єктів житлово-комунального господарства  м. Трускавець на 2019-2021 роки
 3. Про затвердження міської цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства м.Трускавця на 2019-2021 рр.

       8  Про  затвердження міської  цільової  Програми з підтримки комунального підприємства «Парк «Курортний» на 2019-2021 роки.

 1. Про затвердження міської  цільової Програми з підтримки комунального підприємства «Трускавецьжитло» на 2019-2021 роки.

      10.Про внесення змін до рішення міської ради  від 19.05.2016 року №170 « Про затвердження міської цільової Програми співфінансування поточних ремонтів багатоквартирних будинків у м.Трускавець на 2016-2020рр.».

Доповідає:Максимич С.В.- начальник управління житлово-комунального

                                                  господарства і будівництва.

 1. Про затвердження міської  комплексної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2019-2020 роки.

  Доповідає:   Дребот Л.В. – начальник служби у справах дітей.

 1. Про затвердження міської цільової програми підтримки КП «Редакція міського радіомовлення» на 2019 рік.

Доповідає:  Поливка Л.Л. – директор-редактор  КП «Редакція міського

                                                   радіомовлення».

 1. Про затвердження міської програми забезпечення інвалідів технічними та іншими виробами медичного призначення для використання в амбулаторних та побутових умовах на 2019-2021 роки.

     14.Про затвердження міської програми профілактики та  лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення міста Трускавця на 2019-2020 роки.

            Доповідає: Стасик І.С. – головний лікар НКП «Трускавецька міська лікарня».

    15.Про затвердження Програми придбання пам’ятної таблиці героям-трускавчанам з нагоди відзначення 97-ої річниці від дня народження Романа Різняка – Макомацького .

Доповідає: Татомир Т.Є. – начальник відділу культури.

 1. Про затвердження міської цільової програми забезпечення виконання заходів пов’язаних із призовом громадян України на строкову військову службу, військову службу за контрактом у  Збройних Силах України, участь військовозобов’язаних у навчальних (спеціальних) зборах на 2019 рік.

            Доповідає: Солян Ю.М. – начальник відділу з питань діяльності правоохоронних

                                                          органів, оборонної та мобілізаційної роботи.

 1. Про бюджет міста Трускавця  на 2019 рік

Доповідає:  Федоричак М.М. – начальник фінансового управління.

 1. З е м е л ь н і    п и т а н н я :
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,1670 га по вул.Мазепи,31б у користування на умовах оренди Наконечній Е.В.  
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки площею 0,0840 га по вул. Помірецька,20а у власність               Янів І.С.
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі

зміною цільового призначення  по вул. С.Бандери,31  ТзОВ «Лемар – Євросервіс».         

 1. Пронадання згоди на передачу земельної ділянки  площею 0,1000га по вул. Довбуша,3 з приватної власності в комунальну власність.
 2. Пронадання згоди на передачу земельної ділянки  по вул. Довбуша,3 з приватної власності в комунальну власність.
 3. Про припинення договору оренди землі та права користування земельною ділянкою площею 0,0341 га по вул. Стебницькій,41  ТзОВ «Трускавецький край».
 4. Пронадання земельної ділянки   в користування на умовах оренди площею 0,0341 га по вул. Стебницькій,41  Кандову Іллі. 
 5. Про припинення договору оренди землі та права користування земельною ділянкою площею 0,0392 га по вул. Стебницькій,41 ТзОВ «Трускавецький край».
 6. Пронадання земельної ділянки  в користування на умовах оренди площею 0,0392 га по вул. Стебницькій,41 Тищенко Н.Л.  
 7. Про встановлення земельного сервітуту Бервецькому В.Ф.
 8. Про дозвіл на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0460 га  по вул. Суховоля,33а Фоменко А.В.
 9. Про дозвіл на виготовлення експертної  грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0162 га  по вул. О. Довбуша  Арнаутову А.Б.
 10. Про надання дозволу на виготовлення відповідної документації для підготовки лоту земельної ділянки по вул. Карпатській для продажу права власності на земельних торгах.
 11. Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Героїв УПА,11  ПАТ «Укрпошта».
 12. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки по  вул.Дрогобицькій управлінню житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради. 
 13. Про надання  дозволу  на виготовлення документації  із землеустрою земельної ділянки площею 0,0173 га по вул. Воробкевича Сухіна Є.М. та Флюнт Н.Й.  
 14. Про надання дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення по вул. Мазепи Струбіцькій Л.М.
 15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення Майбі П.С.
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку №1А по вул. Івасюка в м.Трускавець «Гарант».
 17. Про відмову в наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький» по вул. Стебницькій для будівництва багатоквартирного житлового будинку.
 18. Про відмову в наданні  дозволу  на виготовлення проекту відведення  земельної  ділянки орієнтовною площею 0,0400га по вул. Садовій  Шпаку А.В.  
 19. Про відмову в наданні  дозволу  на виготовлення проекту  відведення  земельної ділянки орієнтовною площею 0,0100га  вул. Івасюка або Стебницькій Яворському А.В.

     23. Про відмову в наданні дозволу  на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСББ «Велика хата».

 1. Про поновлення  договору оренди землі по вул. Суховоля,15 ТзОВ «Туристична компанія «Лакс»».
 2. Про поновлення  договору оренди землі по вул.Річки  площею 0,0021 га Пристай І.І.
 3. Про відмову в поновлені договору оренди землі площею 0.0275га по вул. Суховоля,69 ТзОВ «Курортник».
 4. Про  скасування п.9 рішення Трускавецької міської ради від 17.03.2016р №120.
 5. Про визначення земельних ділянок для передачі учасникам бойових дій

під будівництво  гаражів по вул. Стебницькій. 

 1. Про відмову в продажі  земельної ділянки площею 0, 0064 га  по вул. Мазепи 

Славич К.Г.

 1. Про припинення договору оренди землі та права користування земельною ділянкою площею 0,0777 га по вул. Шевченка,17 Дюк Роксолані.        

     31. Про надання земельної ділянки   в користування на умовах оренди площею 0,0777 га по вул. Шевченка,17 Дурбаку Роману Володимировичу.  

          Доповідає: Плахтій О.П. – начальник управління містобудування, архітектури та                                                                 землекористування.

 1. Про розгляд заяви громадської організації «Консультативно-валеологічний центр «Паросток» щодо укладення договору оренди та встановлення  розміру орендної плати.
 2. Про розгляд заяви релігійної громади Української Греко – Католицької Церкви

Покрови Пресвятої Богородиці щодо надання в оренду ігрового комплексу

«Літо-2»та встановлення орендної плати.

 1. Про розгляд заяви релігійної громади Української Греко – Католицької Церкви

Покрови Пресвятої Богородиці щодо продовження договору оренди майданчика в зборі та встановлення орендної плати.

 1. Про розгляд заяв щодо продовження договорів оренди та встановлення  розміру орендної плати.

23.Про передачу Ігрового комплексу «Замок Нормандії 2» та комплексу тренажерів для занять на відкритому повітрі, які знаходяться на території спортивного майданчика по вул. Довженка, з балансу комунального підприємства «Трускавецьтепло» на баланс комунального підприємства «Парк Курортний».

            Доповідає:  Сегер О.Я.- начальник управління комунальної власності.

 

 1. Про затвердження плану  діяльності  з  підготовки  проектів  регуляторних  актів  на  2019  рік .

Доповідає:  Заверюха М.Р. –  начальних  планово – економічного  відділу.

 

 1. Про надання КП «Трускавецьтепло» ТМР дозволу на отримання кредитного ліміту на  поточний рахунок.

Доповідає:     Крамар Р.Я. – директор КП «Трускавецьтепло»

           

            Керуюча справами виконкому                                                         О.Петранич

                                                                                         

                                          

Залишити відповідь

Перейти до вмісту