Панахида і поминальне віче у сквері «Мамина Весна»: у Трускавці відзначатимуть День пам’яті захисників України

 29 серпня відзначаємо День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
 Цієї суботи, 29 серпня, о 12:00 трускавецька громада та гості міста зможуть приєднатись до спільної молитви в пам’ять про військових Героїв, яка пройде у сквері «Мамина Весна». Для трускавчан сквер «Мамина Весна» – місце символічне. Яблуневі дерева тут висаджували матері загиблих воїнів АТО з усієї України. Сквер є символом віри в те, що наші Герої: чоловіки, сини та батьки загинули не даремно, що їхні душі, як ангели бережуть наш мир. Запалити свічку та приєднатись до Народного віче може кожен, адже цей біль у нас один на всіх.
 Історія Дня пам’яті захисників України
24 серпня 2019 року президент України Володимир Зеленський підписав указ про затвердження пам’ятного дня. Дата присвячена дню найбільших втрат української армії на Донбасі — дня виходу з оточення в Іловайську 29 серпня 2014 року.
2019 року міністр оборони Степан Полторак підписав наказ, згідно з яким увесь керівний склад підрозділів Міністерства оборони та Збройних Сил України вшановуватимуть цей день в Залі Пам’яті.