21 січня – комісія з гуманітарних питань

 21.01.2021 року о 15.00 годині відбудеться засідання постійної депутатської комісії з гуманітарних питань (освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, молодіжної політики), депутатської діяльності, законності, етики, регламенту, місцевого самоврядування.

 На розгляд комісії виносяться питання:

 Про адресну грошову підтримку довгожителів Трускавецької міської територіальної громади на 2021 рік.

 Про затвердження Програми залучення безробітних осіб до громадських робіт щодо інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та роботи з документацією на 2021 рік.

 Про надання щомісячної грошової компенсації на оплату житлово-комунальних послуг деяким категоріям громадян м. Трускавець на 2021 рік.

Про надання адресної грошової допомоги на покриття витрат на житло і комунальні послуги особам з інвалідністю м. Трускавця.

 Про затвердження Порядку здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті приміського сполучення за рахунок коштів міського бюджету на 2021 рік.

 Про надання адресної грошової допомоги особам з інвалідністю.

 Про затвердження Порядку надання і виплати адресної грошової допомоги особам, які проходили військову службу за контрактом у ЗСУ у складі ООС.

 Про внесення змін в рішення Трускавецької міської ради від 25 вересня 2002 р № 62.

 Доповідає: Ільницька В.Я. – нач. управління праці та соц.захисту населення.

 Про надання пільг на оплату житла і комунальних послуг для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, прийомних батьків та опікунів/піклувальників на 2021 рік.

 Доповідає: Дребот Л.В. – нач. служби в справах дітей.

 Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата міської ради та опису посвідчення.

 Доповідає: Пономаренко Н.А. – секретар міської ради.