Керівникам установ та закладів, ОСББ та інших структур необхідно провести  дератизаційні заходи

Актуальною проблемою є розповсюдження гризунів у міській та сільській місцевості, які завдають шкоду людині як збудники та носії небезпечних інфекційних захворювань.

Одним із найважливіших санітарних протиепізоотичних та протиепідемічних заходів боротьби з гризунами є їх своєчасне знищення, тобто проведення дератизаційних робіт. Дератизація – це комплекс санітарно-гігієнічних, інженерно-технічних та протиепідемічних заходів, які включають роботи з винищування та захисту від гризунів (у тому числі носіїв та розповсюджувачів інфекційних хвороб людини і тварин) у будівлях і спорудах населених пунктів, транспорті та у навколишньому середовищі.

Враховуючи звернення Дрогобицького районного відділу  Державної установи  «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» керівникам установ та закладів, ОСББ та інших структур необхідно провести  дератизаційні заходів з метою зменшення чисельності мишовидних гризунів та зниження ризику інфікування населення.

Перейти до вмісту