15 квітня скликається бюджетна комісія

15.04.2021 року о 11.00 годині  скликається засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва, комунальної власності та майна.

       На розгляд комісії виносяться питання :

 Про реконструкцію частини адмінбудівлі сільської ради в с. Орів для облаштування центру надання адміністративних послуг.        

 Про реконструкцію частини адмінбудівлі сільської ради в с. Уличне для облаштування центру надання адміністративних послуг.

Доповідає: Петранич О.М.керуюча справами.

 Про затвердження Порядку надання адресної допомоги учасникам АТО (ООС), які потрапили у складні життєві обставини у зв’язку з довготривалою важкою хворобою, інвалідністю своїх дітей на 2021р

Доповідає: Ільницька В.Я. – нач.управління соцзахисту.

 Про внесення доповнення до рішення Трускавецької міської ради від 25 лютого 2021 року №330 «Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Трускавця за 2020 рік та затвердження програми соціально-економічного та культурного розвитку Трускавецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки»

Доповідає: Заверюха М.Р.- нач.планово.економічного відділу

 Про розгляд заяви комунального підприємства «Трускавецьсвітло» щодо надання в оренду нежитлових приміщень по вул. Коцюбинського,12

Доповідає: Сегер О.Я.- нач.управління комун.власності

.