Трускавець прийме письменників з усієї України

 18-20 жовтня у Трускавці відбудеться другий літературно-мистецький фестиваль «Трускавецький ЛітФест», найпотужніша літературно-мистецька подія регіону.

 Слад учасників цьогорічного фестивалю вражає. Серед спікерів – лауреати Шевченківської премії, літературні критики, літературознавці, письменники, поети, заслужені артисти, мистецькі та музичні  колективи.

 Цьогоріч фокусна тема «ЛітФесту» –  СпівТворення&СпівІснування.

 У сучасному світі, де практично відсутні беззаперечні авторитети та панує насильство, важливою місією людства є утримати парадигму людської моралі і гідного співІснування.

 Зрозуміло, що життя індивідуума у суспільстві без контакту з іншими світоглядами та конституціями, які забезпечують життєдіяльність соціуму – неможливе. СпівТворення є невід’ємним атрибутом буття.

 Галина Пагутяк, письменниця, лауреат Шевченківської премії, у своїй книзі «Жорстокість існування» зауважила, що «люди більше не відають, що таке свобода, бо вони забули найважливіший принцип життя у Всесвіті: живи і давай жити іншим… люди навчились розпізнавати протилежності й узаконили боротьбу між ними, забувши про гармонію».

 Пошук гармонії – фундаментальний лейтмотив цьогорічної теми фестивалю. Спікери «ЛітФесту» візьмуть участь у інформаційних, дискусійних та освітницьких тематичних кластерах. Це буде  виняткове середовище, у якому відображення Світу, від сивої давнини до майбуття, транслюватиметься через мистецькі форми: літературу, театр, музику.  

 Кожен відвідувач фестивалю знайде для себе цікаве дозвілля, тому, що «ЛітФест» – не просто фестиваль, це особливий майданчик, що дає ґрунт для співПереживання, співПізнання, співТворення; це простір переосмислення й набуття нових змісту, форми та виміру.

 За новинами фестивалю слідкуйте на офіційній сторінці «Трускавецького ЛітФесту» у соціальній сторінці facebook та на офіційному сайті Трускавецької міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *