Шановні голови ОСББ та Управителі!

На даний час триває навчання

за курсом: «Організація діяльності з управління багатоквартирним будинком (групою будинків)»

для підготовки фахівців за напрямом:«Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)»  Триває набір груп, що мають розпочати навчанняу 2019 р.в начальному центрі «ЕМАУ-Академія»на базі Інституту адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка».Після завершення навчання слухачі отримають Сертифікат про проходження ними курсу «Організація діяльності з управління житлового комплексу».Водночас після навчання слухачі мають можливість пройти незалежну професійну атестацію в акредитованому органі з сертифікації, що передбачає складання кваліфікаційного іспиту. За результатами професійної атестації заявник отримує кваліфікаційний Сертифікат за фахом «Менеджер (управитель) багатоквартирного будинку» (1-й рівень) або «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» (2-й рівень). До навчання запрошуються:·      Особи, що мають досвід управління будинками ОСББ (перевагу мають практики з досвідом управління будинком);·      Керівники підприємств та фізичні особи-підприємці, що займаються суміжною діяльністю з утримання будинків та прибудинкових територій;·      Особи, що мають керівний досвід в сфері ЖКГ та відповідну базову освіту. Навчання в начальному центрі «ЕМАУ-Академія» у партнерстві з Інститутом адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка» триватиме 72 акад. години відповідно до навчально-тематичного плану, затвердженого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (від 05 травня 2016 р.). До викладання запрошені, як досвідчені практики в сфері управління житлом, так і викладачі провідних профільних вищих навчальних закладів, а також сертифіковані спеціалісти в сфері технічного регулювання.Вартість навчання складатиме – 6 150грн.Вартість процедури професійної атестації – 2 100 грн.Складання кваліфікаційного іспиту можливе одразу по завершенню навчання, або протягом півроку після завершення навчання.Перелік документів, що має надаватися кандидатом/слухачем (для 1-го рівня):

 1. Паспорт (копії).
 2. Ідентифікаційний код (копії).
 3. Копії диплому або іншого документу, що підтверджує здобуту базову освіту.
 4. Заява (за затвердженою формою).
 5. Документ, що підтверджує стаж роботи не менше 5-ти років взагалі та не менше 1,5 роки в сфері управління житлом або суміжних сферах.Серед таких документів можуть бути:
  • копія трудової книжки або копії сторінок з неї з необхідними записами;
  • копія наказу про прийняття на роботу ;
  • копія трудової угоди;
  • для керівників підприємств, голів ОСББ/ЖБК – виписка з реєстру;
  • документи, що можуть бути надані на підтвердження досвіду роботи.
 6. Копії документів, що підтверджують додаткове навчання, підвищення кваліфікації, проходження підготовки/перепідготовки тощо (за наявністю).

Перелік документів, що має надаватися кандидатом/слухачем (для 2-го рівня):

 1. Паспорт (копії).
 2. Ідентифікаційний код (копії).
 3. Копії диплому або іншого документу, що підтверджує здобуту базову освіту.
 4. Заява (за затвердженою формою).
 5. Документ, що підтверджує стаж роботи не менше 5-ти років взагалі та не менше 3-х років в сфері управління житлом або суміжних сферах.Серед таких документів можуть бути:
  • копія трудової книжки або копії сторінок з неї з необхідними записами;
  • копія наказу про прийняття на роботу;
  • копія трудової угоди;
  • для керівників підприємств, голів ОСББ/ЖБК – виписка з реєстру;
  • документи, що можуть бути надані на підтвердження досвіду роботи.
 6. Копії документів, що підтверджують додаткове навчання, підвищення кваліфікації, проходження підготовки/перепідготовки тощо.

За роз’яснювальною інформацією щодо навчання та кваліфікаційної атестації можна звертатися за телефонами:+38-032-258-23-54; +38-068-351-14-96 Подати документи можна в: ü Інституті адміністрування та післядипломної освіти
Національного університету «Львівська політехніка»вул. Митрополита Андрея 5, IV корпус, кімн. 179013, ЛьвівКонтактна особа:Скворцов Денис Ігоровичe-mail : [email protected] 

                             

Перейти до вмісту