Спортивна обновка до Дня Незалежності

У Трускавці є традиція до урочистих свят дарувати подарунки. Цього року до Дня міста курорт отримав новий торговий центр «Вектор» (інвестиції, робочі місця, комфортний простір та ін.) і хорошу селфі-локацію з Паном Гусаком біля міської ради. А на День Незалежності жителі найбільшого IV мікрорайону отримали в подарунок для своїх дітей спортивну обновку – волейбольний майданчик біля СЗШ №3.

Проєкт реалізувала ГО «Ейрлайт» (NGO „AirLight”) за підтримки благочинного фонду «Стрітчайлд»» («StreetChild») з Великобританії.

На відкритті майданчика, котре відбулося сьогодні, 24 серпня, ГО «Ейрлайт» представляла Наталія Дурицька, а владу Трускавця – міський голова Андрій Кульчинський та начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту Роман Коваль. Окрім них слово мав і господар майданчика – директор СЗШ №3 м. Трускавця Ігор Лецюк.

Зрештою, новий майданчик – не лише для потреб школи. Тут можуть проводити тренування з пляжного волейболу як аматорські, так і професійні команди. Пляжний волейбол в останні роки набуває обертів у всій Україні, тож відкриття ще однієї такої локації в Трускавці (більший майданчик є біля бювету №1) – це вимога часу. І цей факт вкотре доводить, що міська влада інвестує в наше майбутнє, в молодь, спорт, дозвілля та здоров`я.

У відкритті майданчика взяли участь представники волейбольних команд з Трускавця, Львова, Стрия, Червонограда та Конюхова. Голова ГО «Волейбольний клуб Трускавець» Володимир Саврун висловив сподівання, що щораз більше дітей та молоді обиратимуть здоровий спосіб життя та спорт, а зокрема волейбол.

Фоторепортаж можна переглянути тут.

Перейти до вмісту