У Трускавці запрацювало відділення «Укргазбанку», єдиного банку в Україні, що кредитує програми енергоефективності

 Урочисте відкриття трускавецького відділення відбулось сьогодні 11 серпня. За доброю християнською традицією приміщення освятив та поблагословив його працівників отець Володимир церкви Успення Пресвятої Богородиці міста Стебник. Привітав колектив та керівників відділення з початком роботи міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, а також перші клієнти Банку, які вже започаткували співпрацю.
 Директор Львівської обласної дирекції Олег Василишин розповів про початок нової сторінки в історії банку, як провідного ЕКОбанку України, який піклується про довкілля, фінансуючи проєкти з енергоефективності та відновлюваної енергетики. АБ «УКРГАЗБАНК» кредитує усі ОСББ на впровадження заходів з енергоефективності, а також житлово-будівельні кооперативи.
 Потрібно зауважити, що 94,94% акціонерного капіталу Банку належить Державі Україна в особі Міністерства фінансів України, а це спонукає довіряти структурі. Так, в ході зустрічі Андрій Кульчинський обговорив з керівником дирекції можливість реалізації нових спільних проєктів, зокрема, кредити на більш вигідних умовах для трускавецьких ОСББ в енергоощадному напрямку.
 Відкриття відділення «Укргазбанку» у Трускавці, безумовно полегшить життя трускавчанам, які раніше були змушені їздити в Дрогобич, аби вирішити свої питання. Перші відвідувачі завітали до відділення ще вчора та цікавились послугами, кредитами та роботою банку загалом. Очевидно, що керівники відділення готові до співпраці та мають намір стабільно й успішно працювати в Трускавці.
 Нове відділення «Укргазбанку» знаходиться у Трускавці на вулиці Гоголя, 1, неподалік від церкви Святого Миколая, раніше в цьому приміщенні знаходилось відділення Банку «Надра». Час роботи з 9:00 -18:00, каси працюють з 9:00 до 17:00, обід з 13:00 до 13:45.