Під Покровом Пресвятої Богородиці

 У день покровительки всього козацького роду Пресвятої Покрови українці відзначають День захисника України та День українського козацтва. Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв`язок поколінь, давню історичну традицію, прагнення вільно жити на власній землі. З дідів-прадідів українці мріяли про незалежність, а виборовши її у 1991 році, продовжують захищати і відстоювати свої кордони донині.

 В Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено літературну годину до дня Захисника України та 78 річниці створення УПА, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці «Під Покровом Пресвятої Богородиці!».

 Зі святом присутніх привітала секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко та розповіла про роботу депутатського корпусу.

 Директор терцентру Олена Пилат поділилась своїм болем, який пережила при втраті племінника Сивака Віктора з Сокальщини, який загинув у теперішній війні.

 Запаливши свічку пам’яті, схиливши голови у хвилині мовчання вшанували борців за волю і кращу долю України та героїв Небесної Сотні, воїнів АТО, які є взірцем служіння української нації для сучасної молоді.

 Прикрасою заходу став виступ ансамблю «Золотий вік». Прозвучали пісні «Три матері», «Йшли селом партизани», «Виростеш ти, сину», «Віночок українських пісень».

 Боже, дай нам і спокою, й миру,

 Колоситься хай хліб золотий.

 За Вкраїну молюся я щиро,

 Бережи, Боже, край наш святий!

 Слава Україні!

Перейти до вмісту