На сцену виходять справжні зірки!

Щоліта у Скадовську на Херсонщині проходить дитячий фестиваль-конкурс вокалістів, вокальних груп, виконавців театрального, циркового, хореографічного та інструментального жанрів «Зірки виходять на сцену», який дає можливість багатьом талантам спробувати себе на сцені.

На жаль, війна внесла свої корективи, і фестиваль не може проводитися на тимчасово окупованій території, тож вже другий рік поспіль відбувається в курортному Трускавці.

Сьогодні, 21 липня, урочисте відкриття фестивалю відбувалося на центральній сцені курорту в форматі благодійного концерту. Було красиво, патріотично та затишно, а погода сприяла юним артистам. Зібрані кошти підуть на потреби ЗСУ.

Концерт розпочали з хвилини мовчання за загиблими Героями, піснею «Перлина Україна, в цілім світі ти єдина!» у виконанні колективу з Миргорода на Полтавщині та гімну фестивалю у виконанні Аріадни Шарикіної з Кривого Рогу.

В благодійному заході активну участь взяли і юні трускавецькі таланти, зокрема вихованці гуртка «Художнє слово» Народного дому та Трускавецької школи мистецтв імені Романа Савицького.

Гості мали можливість оглянути виставку світлин про незламну Херсонщину авторства Антона Балаяна, частина експозиції представлена і в Народному домі нашого міста.

Учасники фестивалю змагаються в різних номінаціях та в різних вікових категоріях: від маленьких діток до підлітків та юнаків, від вокалістів до хореографічних колективів. Прослуховування та перегляди проходять в Народному домі та Палаці культури імені Шевченка.

Організатором фестивалю є дитяча громадська організація «Співограй» (президент Станіслава Котелянська). Проходить захід за сприяння Трускавецької та Скадовської міських рад та особисто міських голів Андрія Кульчинського і Олександра Яковлєва.

Оцінює учасників журі на чолі з доценткою кафедри хореографії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, майстром спорту з художньої гімнастики, членкинею Національної хореографічної спілки України член Міжнародної ради танців CID UNESCO Світланою Шалапою.

Допомогу в проведенні фестивалю надають Народний дім м. Трускавця (директор Олег Чернявий) та відділ культури ТМР на чолі з Тетяною Татомир, котра є членкинею журі фестивалю.

Завтра, 22 липня, в трускавецькому Палці культури імені Тараса Шевченка відбудеться гала-концерт фестивалю «Зірки виходять на сцену» та церемонія нагородження переможців. Запрошуємо прийти на концерт й підтримати талановитих учасників фестивалю – справжніх майбутніх зірок! Можна буде також внести свою лепту на потреби ЗСУ. Початок концерту в 12.00.

Перейти до вмісту