Первинну вакцинацію проти коронавірусної хвороби у Трускавці пройшло 790 людей. Про це 19 квітня на щотижневій апаратній нараді в Трускавецькій міській раді повідомив головний лікар КНП «Трускавецька міська лікарня» Ігор Стасик. Це один з найвищих показників на душу населення як у Львівській області, так і в Україні. Ще 100 вакцин є в наявності, так що процес щеплення триватиме.

 Тільки за минулий тиждень у Трускавецькій громаді провакциновано 240 людей, в тому числі 125 педагогічних працівників. Таких високих темпів вакцинації Трускавцю вдалося досягнути тому, що в деяких районах Львівщини люди відмовляються від щеплення, і є можливість отримати додаткові дози вакцин. Таким чином Трускавець отримав 300 додаткових доз вакцин від COVID-19. Вже подано заявки на нові дози вакцин.

 Також під час наради Ігор Стасик повідомив, що пішла на спад крива захворюваності на гострі респіраторні вірусні хвороби – їхня кількість у Трускавці зменшилася вдвічі. Щодо хворих на коронавірус, то їх у нашій громаді 34, в тому числі 30 лікується вдома (амбулаторно), а 4 перебуває на стаціонарному лікуванні в лікарні.

Перейти до вмісту